Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Wyciskacze ręczne do kleju, pistolet do kleju dwuskładnikowego

W naszej ofercie znajdziesz wyciskacze ręczne, które doskonale sprawdzą się w małej firmie lub w użytku domowym. Oferta została dopasowana w taki sposób, aby w jednym miejscu była możliwość zakupu nie tylko urządzenia, ale także dodatkowych części. Na ataszek.pl wśród dostępnych akcesoriów znajdziesz między innymi plastikowe lub metalowe dysze, końcówki do miksera oraz tłoczki. Potrzebne są Ci dodatkowe dysze do kleju lub mas? W naszej ofercie znajdziesz również te produkty.

Wyciskacze ręczne idealne w użytku domowy

Wśród dostępnego asortymentu oferujemy nie tylko klasyczne wyciskacze do klejów. Oferujemy również bogaty wybór asortymentu przeznaczonego do produktów dwuskładnikowych. Wśród dostępnych produktów nie zabraknie również wyciskaczy do silikonu oraz różnego rodzaju mas. Każdy produkt został dokładnie opisany, aby wybór idealnego wariantu nie stanowił żadnego problemu. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na model dozujący w proporcjach 1:1, 2:1, 10:1 oraz wiele innych. Sprawdź już dziś i wybierz produkt, który odpowie na Twoje oczekiwania.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej