Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Wyciskacze pneumatyczne

Nasz sklep Ataszek.pl oferuje wysokiej jakości wyciskacze pneumatyczne. Proponowane modele dostosowane są do różnych pojemności – 300 ml, 400 ml, 490 ml oraz 600 ml. Można je również stosować do rożnych materiałów – klejów, mas, pianek, polimerów i innych. To lekkie i łatwe w obsłudze urządzenie. Ręczne wyciskacze pneumatyczne pozwalają na zachowanie ogromnej precyzji i powtarzalności dozowanych porcji. Niewątpliwie, zestawiając je z tradycyjnymi modelami, podnoszą wydajność i jakość wykonywanej pracy.

W sklepie Ataszek.pl znajdziesz produkty o różnorodnym, maksymalnym ciśnieniu do nawet 10 bar oraz ciśnieniu roboczym do 8 bar. Każdy model został również wyposażony w regulator siły wyciskania. Dodatkowo w naszym sklepie oferujemy szereg przydatnych akcesoriów do wyciskaczy pneumatycznych, w tym dysze i końcówki do miksera. Dysze występują zarówno w wersji metalowej, jak i plastikowej. Proponujemy dysze proste, proste podwójne, proste płaskie, a także proste długie w dwóch wymiarach. Zapraszamy do zakupu.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej