Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Wyciskacze do kleju, akumulatorowy pistolet do silikonu

W sklepie Ataszek.pl znajdziesz funkcjonalne i niezwykle praktyczne wyciskacze akumulatorowe. Proponujemy szeroki wybór urządzeń wraz z niezbędnymi akcesoriami – akumulatorami, dyszami (plastikowymi oraz metalowymi o różnych kształtach) oraz końcówkami do miksera. Nasze produkty charakteryzują się opatentowaną konstrukcją, a także wysoką jakością materiałów i wykonania. Wyciskacze akumulatorowe są zdecydowanie wygodniejsze od tradycyjnych modeli, ponieważ nie wymagają do pracy szczególnej siły. Poza tym są one bardzo wydajne i pozwalają na wyciśnięcie nawet kilkunastu tub na jednym akumulatorze. Wyciskacze akumulatorowe oferują również dokładność i powtarzalność dozowanych ilości.

Pistolet do silikonu elektryczny

Dostosowane są do różnorodnych materiałów, w tym klejów, mas, żywic, poliuretanów i innych. W każdym zestawie znajdziesz wyciskacz, akumulator, ładowarkę oraz wytrzymałą walizkę, umożliwiającą wygodny transport. Proponujemy modele o różnych parametrach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu na stronie Ataszek.pl.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej