Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Zgrzewarka doczołowa 200mm

Cyfrowa zgrzewarka doczołowa średnicy 200mm. pokryta teflonem.

1 353,00 zł
Brutto
403-1
Nowy
Dostępność: Zapytaj o dostępność.
Producent ATK SPRZĘT

Zgrzewarka doczołowa ATK-ZD-200

Zgrzewarka doczołowa pozwala na zgrzewanie różnych elementów z tworzyw termoplastycznych które poddają się temperaturze czyli dochodzi do nadtopienia powierzchni przez temperaturę i docisk. Najczęstszym zastosowaniem jest zgrzewanie rur oraz tworzyw w formie wałków, jednak łączyć możemy także plastiki spienione. Wersja zgrzewarki 180mm okrągła pozwala na maksymalnie taki wymiar łączonych materiałów. Dobierając średnicę trzeba pamiętać aby był zapas 1-2cm tak aby przy ewentualnym przesunięciu pod czas nagrzewania nadtopiła się całą zgrzewana powierzchnia. Dzięki nieprzywieralnej powłoce ewentualne resztki materiału można łatwo usunąć nawet po wychłodzeniu.

Dane techniczne:

Zasilanie: 230V, 50-60Hz

Moc: 1300W

Wymiary: 550x300x50mm

Waga: 5,09kg

Powłoka nieprzywieralna: PTFE (tz. teflon)

Czas na osiągnięcie temperatury pracy: 20 minut

Zakres średnicy [mm]: Max Ø: 180

Temperatura pracy: od -5 do +40°C

Wyświetlacz: Tak

Płynna regulacja temperatury: Tak

Zgrzewanie: PP, PE, POM, ABS, PA, PC, PMMA, PET i inne tworzywa termoplastyczne.Sprawdź także inne dostępne średnice (linki poniżej)

zgrzewarki-doczołowe-atk-zd

pytania-faq  Zobacz pytania dotyczące zgrzewarek (FAQ)


artykuł-blog Wpisy na blogu o produkcie:

Wkrótce.

 Opinie

 Opinie