Klej do szkła wodoodporny ATK UV35

111,61 zł (brutto)
90,74 zł (netto)
Brutto

Specjalna wersja kleju UV o podwyższonej wytrzymałości na wilgoć.

UV35
Nowy
Niedostępny

Do darmowej dostawy pozostało: 300,00 zł .
Otrzymujesz darmową dostawę!
Wysyłka w 24h !

Szybka Wysyłka!

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Klej UV przeznaczony do klejenia szkła i metali. Jest w pełni wodoodporny a więc może być stosowany w miejscach gdzie występuje duża wilgotność lub całkowite zanurzenie w wodzie. Ze względu na dużą lepkość wypełniana szczeliny - przy klejeniu nie szlifowanych krawędzi szkła lub nie do końca spasowanych powierzchni metalowych.

Zastosowanie:

-klejenie mocowań,zawiasów, klamek itp. w szybach łazienkowych, brodzikach

Opakowanie: 50 ml

Lepkość: 6500 gęsta

Szczeliny: 0,03-1,5 mm

temp. pracy: -55 - +120 stopni

Czas wiązania: 3-30s. w zależności od materiału i mocy lampy UVA

Uwaga: Niezbędne jest stosowanie światła UV w celu prawidłowego utwardzenia kleju. Pamiętaj także aby stosować okulary zabezpieczające oczy.


Nasze porady w słowie, piśmie i poprzez doświadczenia, wynikają z naszej najlepszej wiedzy, mają jednak znaczenie tylko niezobowiązujących wytycznych, także w odniesieniu do jakichkolwiek praw ochronnych stron trzecich i nie zwalniają Państwa od własnych prób dostarczanych przez nas produktów, pod kątem ich przydatności dla określonych technologii i celów. Zapewniamy, rzecz jasna, bezwzględną jakość naszych produktów według zasad ogólnych warunków sprzedaży i dostaw. 

Jeśli jesteś producentem i potrzebujesz większych ilości kleju - wykonamy bezpłatne testy. Umów się także z naszym technologiem na bezpłatną wizytę! 

chat Komentarze (0)