Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Klej do szkła wodoodporny ATK UV35

Specjalna wersja kleju UV o podwyższonej wytrzymałości na wilgoć.

108,36 zł
Brutto
UV35
Nowy
Dostępność: Zapytaj o dostępność.
Producent ATK KLEJE

Klej UV przeznaczony do klejenia szkła i metali. Jest w pełni wodoodporny a więc może być stosowany w miejscach gdzie występuje duża wilgotność lub całkowite zanurzenie w wodzie. Ze względu na dużą lepkość wypełniana szczeliny - przy klejeniu nie szlifowanych krawędzi szkła lub nie do końca spasowanych powierzchni metalowych.

Zastosowanie:

-klejenie akwaria wodne

-klejenie mocowań,zawiasów, klamek itp. w szybach łazienkowych, brodzikach

Opakowanie: 50ml

Lepkość: 6500 gęsta

Szczeliny: 0,03-1,5mm

temp. pracy: -55 - +120 stopni

Czas wiązania: 3-30s. w zależności od materiału i mocy lampy UVA

Uwaga: Niezbędne jest stosowanie światła UV w celu prawidłowego utwardzenia kleju. Pamiętaj także aby stosować okulary zabezpieczające oczy.


Nasze porady w słowie, piśmie i poprzez doświadczenia, wynikają z naszej najlepszej wiedzy, mają jednak znaczenie tylko niezobowiązujących wytycznych, także w odniesieniu do jakichkolwiek praw ochronnych stron trzecich i nie zwalniają Państwa od własnych prób dostarczanych przez nas produktów, pod kątem ich przydatności dla określonych technologii i celów. Zapewniamy, rzecz jasna, bezwzględną jakość naszych produktów według zasad ogólnych warunków sprzedaży i dostaw. 

Jeśli jesteś producentem i potrzebujesz większych ilości kleju - wykonamy bezpłatne testy. Umów się także z naszym technologiem na bezpłatną wizytę! 

Inni kupili też

 Opinie

Inni kupili też

 Opinie