Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Spoiwa do plastiku PS, HIPS, GPPS

W naszym sklepie internetowym znajdziesz spoiwa do plastiku, które możesz idealnie dopasować do swoich potrzeb. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz wygodne paczki po 100g, praktyczne 500g, a nawet 1 kg. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na wariant o kształcie trójkąta (3,5 mm) lub paska (8 mm). Spoiwa oferowane w naszym sklepie dostępne są w kolorze czarnym. 

Poznaj spoiwa do plastiku PS, HIPS, GPPS

Spoiwa do plastiku oferowane na tej stronie mają niezwykle szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są przy klamkach KIA, bagażnikach samochodowych, czy pojemnikach spożywczych. Temperatura stosowania mieści się w przedziale 280-340°C i zależy od spawarki oraz warunków spawania. Produkt ten potrzebny Ci jest w ilościach hurtowych? W takim razie skontaktuj się z naszym biurem, aby porozmawiać o ofercie. Zamów już dziś wybrany produkt i ciesz się wysokiej jakości spoiwem do plastiku w atrakcyjnej cenie. Przekonaj się, że oferowany przez nas towar to gwarancja 100% granulatu.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
06 Aug
Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
Kolejna część poradnika, w której podpowiadamy jaka spawarka do plastiku [...]
Czytaj więcej
Zgrzewanie folii basenowej
05 Jul
Zgrzewanie folii basenowej
Poznaj zgrzewarkę do folii basenowe BOSITE PLAN i wykonuj zgrzew [...]
Czytaj więcej