Polipropylen należy do grupy materiałów trudnosklejalnych. Dzięki klejowi Acralock klejenie polipropylenu nie stanowi już żadnego problemu. Klej Acralock PP 1-02 jest pierwszym klejem, który skutecznie klei materiały taki jak polipropylen, polietylen, poliacetal i teflon. Pozwala na łączenie trudno-sklejalnych materiałów ze sobą i innymi materiałami. Klej należy stosować w proporcji 1:1 i powinien zostać nałożony na materiał maksymalnie 2 minuty po przygotowaniu. W każdym zestawie znajdują się opakowanie kleju, wyciskacz ręczny, dwa mieszadła i odtłuszczacz na bazie izopropanolu. Klej jest całkowicie odporny na działanie wody, oraz różnego rodzaju związki chemiczne. Klej musi być przechowywany w lodówce. Podczas wysyłki kleju stosowany jest specjalny wkład chłodniczy, który utrzymuje odpowiednio niską temperaturę.

Klej do polipropylenu PP.

Klejenie polipropylenu przeprowadziliśmy z klejem dwuskładnikowym Acralock PP 1-02.


W materiale filmowym możecie zobaczyć test wytrzymałości kleju. Wszystkie elementy zostały połączone bez konieczności wykorzystania podkładu i przygotowania chemicznego. Elementy wykonane z polipropylenu zostały połączone ze sobą, do niektórych płaskowników zostały przyklejone elementy z blachy, aluminium i gumy. Wszystkie elementy polipropylenowe przed klejeniem zostały wyczyszczone i odtłuszczone. Połączone materiały były pozostawione na pełną dobę by klej pomiędzy elementami zawiązał się i wyschnął. Na filmie zobaczą Państwo, że jakakolwiek próba rozerwania lub gięcia nie przyniosła rezultatu. Tworzywa ulegały zniekształceniu, a klej cały czas łączył elementy polipropylenowe ze sobą oraz z blachą stalową, aluminium i gumą.Klej Acralock PP 1-02

Na końcu wideo poradnika - zobaczycie efekt wytrzymałościowy naszego testu.

Klej możecie zakupić TUTAJ , pamiętajcie o odpowiednim przechowywaniu po użyciu takiego kleju - tak aby nie stracił on swoich cennych właściwości.

Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek pytania, chcecie przeprowadzić testy lub przesłać nam próbki - nie ma żadnego problemu. Skontaktuj się z nami e-mailem lub telefonicznie:

ataszek@ataszek.pl , tel: (61)830-62-77

 

Już wkrótce zobaczycie więcej poradników z trudnosklejalnymi produktami takimi jak: polietylen czy teflon. Subskrybujcie nasz kanał Youtube aby być na bieżąco z każdym tematem dotyczącym klejenia tworzyw sztucznych.

Zobacz także: Kanał Youtube Ataszek

 

Obejrzyj całe nagranie poniżej:

Powiązane produkty

  • Zestaw

Klej do polipropylenu Acralock PP 1-02

Zestaw z wyciskaczem kleju do polipropylenu i innych poliolefin.
197,48 zł
remove_red_eye info
There are not enough products in stock
Zobacz

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.