Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Blogs

Kolejna część poradnika, w której podpowiadamy jaka spawarka do plastiku będzie najlepsza i zarazem dobra do pracy z tworzywami sztucznymi.

Poznaj zgrzewarkę do folii basenowe BOSITE PLAN i wykonuj zgrzew zaoszczędzając pieniądze i czas. Zgrzewanie np. folii PVC nigdy nie było tak proste.

Przetestowaliśmy tani i dobry nóż do cięcia na gorąco H2. Przeznaczony do cięcia elementów takich jak: styropian czy innych spienionych tworzyw.

Dzisiaj przedstawimy jeden z nielicznych klejów na świecie przeznaczonych do klejenia teflonu - PTFE.

Jaki zestaw naprawczy zastosować do pęknięć oraz dziur w basenie ? To wszystko wykonacie z naszym klejem.

Zapraszamy do odwiedzenia największego forum poświęconego spawaniu plastiku oraz klejeniu tworzyw sztucznych.

Długo oczekiwana tabela, która z pewnością ułatwi pracę i pomoże w codziennej pracy. Z tabeli dowiesz się jaki klej wybrać np. do plastiku, metalu, [...]

Przeprowadziliśmy test klejenia pleksi wraz z aluminium. Zobaczcie jaki klej wybrać i zastosować.

Dowiedz się więcej na temat sposobu dozowania klejów cyjanoakrylowych.

Na rynku istnieje szereg urządzeń do cięcia na gorąco. Testowaliśmy już gilotynę oraz noże termiczne. Czas na oporowy - model D3 do zadań specjalnych.

W ostatnim artykule pokazaliśmy typowe błędy podczas spawania plastiku. Dzisiaj zajmiemy się najczęstszymi problemami podczas klejenia.

Spawanie plastiku wymaga doświadczenia i wiedzy teoretycznej. Specjalnie dla Was na podstawie kilkuletnich obserwacji - podpowiadamy jakich błędów unikać [...]