Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Blogs

Dzisiaj zajmiemy się problemem na który zwróciliście uwagę pod koniec ubiegłego miesiąca.

Szczegółowe omówienie klejów do połączeń gwintowych oraz uszczelnień.

Szczegółowe omówienie tworzywa PVC. A w nim odpowiedź na następujące pytania: jaki klej wybrać do sklejenia PVC, jakie są rodzaje tworzywa PVC, czym [...]

Dzisiaj zajmiemy się wykonaniem klejenia elementów metalowych z gumą. Odpowiemy na pytanie: Jaki jest najlepszy klej do gumy z metalem ?

Który klej wybrać gdy przeprowadzamy Klejenie polipropylenu (PP) ? Kliknij i obejrzyj wyczerpujący wideo poradnik na ten temat.

Jaki klej anaerobowy wybrać, i jaki klej do gwintów polecamy - to wszystko w ciekawym wideo poradniku.

W wyniku wielu zapytań postanawiamy wyjść Wam na przeciw i nagrać film w którym główną role spełnia zgrzewarka do plandek.

Czas na klejenie PVC. Będzie to forma tworzywa miękkiego - przypominającego plandekę. Przekonaj się w dalszej części poradnika co będzie niezbędne do [...]

Jedyny klej na wiele problemów. Brzmi banalnie prawda ? Klejenie tworzyw sztucznych testowaliśmy właśnie jednym klejem poliuretanowym - ATK- PU.

Różne gumy - jedno rozwiązanie. Dziś zobaczysz klejenie gumy przeprowadzone gamą kleju MEGAFIX. Jest ono bardzo szybkie i wygodne.

W tym tygodniu przyjrzyjmy się wideo pt: regeneracja reflektora - ten częsty problem powoduje, że zmuszeni jesteśmy oddać auto do naprawy. Tymczasem warto [...]

Klej do porcelany - Zobacz ten poradnik i wybierz najlepszy.  Czym skleić i jak przeprowadzić klejenie porcelany czy ceramiki ?