Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Jaką wybrać zgrzewarkę do plandek?

Jaką wybrać zgrzewarkę do plandek?

Jakim urządzeniem zgrzewać plandekę ? Co wybrać i czym się sugerować. Przegląd dostępnych modeli.

Jeżeli chcemy kupić zgrzewarkę do napraw lub produkcji plandek istnieje kilka możliwości co do wyboru sprzętu:


Użytek prywatny - w przypadku zakupu na własne potrzebny czyli np. rozdarta plandeka na własnej przyczepie, wykonanie pokrowca z materiału plandekowego PVC na rower, jakąś maszynę itp., itd. wtedy dobrym wyborem będzie model AT3500 ze względu na dobry stosunek ceny do jakości i możliwości tej zgrzewarki.


Zgrzewanie usługowe - w przypadku zgrzewania usługowego w warsztatach do wyboru są modele:


Bosite-D - sprawdzona konstrukcja bez zbędnych gadżetów i elektroniki, może pracować bez problemu na dworze nawet w niskich temperaturach

Bosite-BX - model bardzo wydajny, wybierany głównie w przypadku napraw bardzo grubych plandek powyżej 800g/m2.

Zgrzewanie przemysłowe - ostatnim przypadkiem jest firma produkująca wszelkiego rodzaju namioty i plandeki na przyczepy, naczepy itp. tutaj głównym narzędziem będzie automat jak Bosite Plan, a w momencie gdy są to bardzo duże zgrzewania także taśm wzmacniających z zakładką 40mm - Bosite 7001. Oczywiście wszelkiego rodzaju dogrzewanie, poprawki po automacie wykonujemy sprawdzonym modelem Bosite-D lub BX.

Aby móc zaoferować najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania oferta naszej formy jest stale rozszerzana i modyfikowana aby sprostać Państwa wymaganiom. W związku z tym najlepszym sposobem na dobór odpowiedniego urządzenia z bieżącej gamy jest kontakt bezpośredni poprzez telefon bądź e-mail. Zapraszamy!

Skomentuj, Zostaw Opinie, Zadaj pytanie ...

Scroll