Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Klejenie

W ostatnim artykule pokazaliśmy typowe błędy podczas spawania plastiku. Dzisiaj zajmiemy się najczęstszymi problemami podczas klejenia.

Wyciskacze ręczne, akumulatorowe a także pneumatyczne. Który z nich zakupić i do jakich zadań znajdą swoje zastosowanie ?

Zobaczcie klej, który jest w 100% wodoodporny i nadaję się do klejenia pod wodą różnych materiałów.

Druga część artykułu z przykładami elementów klejonych w firmach reklamowych i nie tylko. Opowiemy jakie konkretne kleje nadają się do danych zadań.

W firmach reklamowych jest kilka materiałów które dość często powtarzają się w przypadku klejenia. Wszelkie połączenia dibond, pleksi oraz aluminium itp. [...]

Druga część obszernego poradnika o reperacji ubytków metalowych. A w niej ochrona i zabezpieczenia elementów metalowych.

Jak naprawić pęknięte elementy metalowe, po procesie kawitacji lub takie które uległy degradacji. Przekonaj się jak dokonać naprawy i które kleje użyć aby [...]

Dzisiaj zajmiemy się problemem na który zwróciliście uwagę pod koniec ubiegłego miesiąca.

Szczegółowe omówienie klejów do połączeń gwintowych oraz uszczelnień.

Szczegółowe omówienie tworzywa PVC. A w nim odpowiedź na następujące pytania: jaki klej wybrać do sklejenia PVC, jakie są rodzaje tworzywa PVC, czym [...]

Dzisiaj zajmiemy się wykonaniem klejenia elementów metalowych z gumą. Odpowiemy na pytanie: Jaki jest najlepszy klej do gumy z metalem ?

Który klej wybrać gdy przeprowadzamy Klejenie polipropylenu (PP) ? Kliknij i obejrzyj wyczerpujący wideo poradnik na ten temat.