Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
Klej do Gwintów - Anaerobowy

Klej do Gwintów - Anaerobowy

Jaki klej anaerobowy wybrać, i jaki klej do gwintów polecamy - to wszystko w ciekawym wideo poradniku.

W tym materiale filmowym zaprezentowano sposób użycia kleju ATK-077. Klej przeznaczony jest do łożysk, gwintów i śrub. Jest klejem montażowym, a jego głównym zadaniem jest doszczelnianie gwintów i podobnych połączeń.

W filmie mogą Państwo zobaczyć, że klej z powodzeniem zastępuje inne materiały uszczelniające takie jak pakuły, taśmy teflonowe izolacyjne, sznury uszczelniające i tym podobne. Klej wzmacnia i uodparnia gwinty na różnego rodzaju drgania i uderzenia.

W prezentacji zademonstrowano wytrzymałość kleju na czterech podstawowych śrubach o chromowanym, stalowym, ocynkowanym i mosiężnym gwincie. Testy zostały również przeprowadzone na gwintach wkręconych do stalowego kompresora.

W przeciwieństwie do innych klejów do metalu, Klej do gwintów ATK-077 może być stosowany na każdy rodzaj metalu bez dodatkowych aktywatorów.Klej-uszczelniający-do-gwintów

Klej do gwintów MEGA-077 można zastosować do uszczelniania i zabezpieczania połączeń gwintowych.


Klej do gwintów
użyty w wideo doszczelnia gwinty do 0,3mm. Temperatura pracy wynosi od -55 do 150 stopni Celsjusza. Doskonale sprawdza się w zastosowaniu domowych instalacji gazowych czy wodnych oraz do różnego rodzaju instalacji przemysłowych. Klej cechuje wysoka odporność na działanie wody, gazów, smarów czy olejów.

W filmie zaprezentowano prawidłowe stosowanie kleju . Gwinty przed nałożeniem kleju zostały oczyszczone. Jak Państwo zobaczą klej można aplikować w wygodny i praktyczny sposób. Sam montaż gwintów jest znacznie prostszy niż w przypadku stosowania pakuł lub taśm teflonowych. Łatwy jest również demontaż. Klej przeznaczony jest do elementów, które często muszą być zakręcane i odkręcane.

Wszystkie elementy na których użyto kleju zostały przetestowane w momencie wyschnięcia kleju. Pierwszy test polegał na wkręceniu gwintów do stalowego kompresora i uruchomieniu go przy ciśnieniu 8 bar. Jak można zobaczyć klej w każdym przypadku klej uszczelnił gwinty i spełnił swoje zadanie.

Jeżeli jesteś zainteresowany obejrzeniem całości tego nagrania - serdecznie zachęcamy do zapisania się na naszą listę susbskrybentów. Po dokonaniu zapisu - będziesz otrzymywał wszystkie nagrania (dotychczasowe i nowe)


KLIKNIJ TUTAJ I ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE 

 

Zapowiedź możesz obejrzeć poniżej:

Skomentuj, Zostaw Opinie, Zadaj pytanie ...