Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
Nóż termiczny do tworzyw sztucznych

Nóż termiczny do tworzyw sztucznych

Czasem cięcie tworzyw sztucznych wymaga większej precyzji, którą może nam dać nóż termiczny A-100. Różne ostrza oraz moc powoduje, że jest to urządzenie które można dostosować do różnych prac.

Nóż termiczny AT-100 może posłużyć do prac wielozadaniowych, jednakże nie ciągłych (wtedy musimy dobrać nóż o większej mocy). Prezentowany w tym poradniku Nóż termiczny posiada moc 100 W . Posiada on także regulację mocy oraz ostrza 2,5 cm i 5 cm. Montaż ostrza jest banalny, poradzi sobie z nim każdy bez najmniejszego problemu.

Nóż do cięcia tworzyw sztucznych AT-100

Nóż  AT jest dopasowany do dłoni, dzięki czemu praca jest wygodna.

Regulacja temperatury następuje poprzez specjalnie ulokowane pokrętło. Do momentu kiedy zaczyna świecić czerwona lampa - moc jest odpowiednia dla danego ostrza. Preferowane podłoże przy cięciu do podłoże twarde, takie które jest odporne na wysoką temperaturę.

W naszym teście przeprowadziliśmy cięcie na kilku rodzajach tworzyw. Były to sznurki, taśmy, smyczki, liny i inne tworzywa sztuczne. Nie ma znaczenia czy tworzywa są wąskie czy szerokie - na pomoc przychodzą nam różne szerokości ostrza.

Jeżeli wykorzystujemy nóż do domowego użytku - w zupełności wystarczy wersja 100 W.  Na rynku dostępny jest jeszcze model o większej mocy jak 150, 200 a nawet 250 W.

Do prac ciągłych najlepszym rozwiązaniem będzie nóż, który omówimy już wkrótce a mianowicie model P1.

ostrze do cięcia tworzyw na gorąco

Wielozadaniowy nóż bardzo dobrze radzi sobie z różnymi tworzywami.

Podobnym rozwiązaniem jest także nóż AT-130 - zobacz te urządzenie.

Obejrzyj część poradnika w postaci krótkiej zapowiedzi. Pamiętaj, że wystarczy zapisać się na listę aby otrzymywać wszystkie nagrania naszej produkcji. Zapisz się już teraz a ten i inne filmy otrzymasz na swoją skrzynkę E-MAIL.

1 Komentarze

  • jerry - 23 days temu
    mam nowe noze termiczne AZ Thermomesser T02 NIEMIECKIEJ FIRMY SPRZEDAM BARDZO TANIO 5 ZL ZA SZTUKE

Skomentuj, Zostaw Opinie, Zadaj pytanie ...