Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Poszukujemy osób, które podejmą ciekawą formę współpracy z naszą firmą.
Współpraca Ataszek

Mile widziana współpraca barterowa z:

  • youtuberami (vlogi, filmy instruktażowe, prezentacje produktów, recenzje)
  • blogerami (artykuły, bannery)
  • prasą branżową
  • laboratoriami
  • uczelniami i szkołami
  • jednostkami badawczymi

Jeśli posiadasz inne ciekawe formy współpracy, napisz!

ataszek@ataszek.plDlaczego warto z nami współpracować ?

- zapewnimy potrzebny sprzęt i kleje,

- Przekazujemy niezbędną wiedzę przy organizacji szkolenia, wykładu czy pokazu

- Dla uczelni/szkół i laboratoriów pomoc w testach, badaniach i eksperymentachRekomendacje / Partnerzy

PWR Racing Team - budowa bolidu wyścigowego


"Firma Ataszek od 2016 roku, jest jednym z najważniejszych partnerów zespołu PWR Racing Team, dostarczającą nam ogromną ilość produktów do pracy z materiałami kompozytowymi. Bez nich nie powstałyby najbardziej skomplikowane elementy naszego bolidu wyścigowego, takie jak pakiet aerodynamiczny, czy monocoque z włókna węglowego. Dzięki wysokiej jakości produktów, oraz szerokiej gamie towarów, w każdej sytuacji możemy liczyć na wsparcie oraz profesjonalną pomoc, w nawet najtrudniejszych problemach. Mamy nadzieje, że nasza współpraca i wspólne dążenie do doskonałości, będzie równie wytrzymałe jak Państwa produkty!"

Ataszek pwr racing

put-motorsport


Politechnika Poznańska

(Zespół Wyścigowy Politechniki Poznańskiej)


cerber
Cerber Motorsport - zespół sportowy Politechniki Białostockiej.
cerber

"Firma Ataszek dołączyła do grona Partnerów projektu Cerber Motorsport w 2017 roku i już zdążyliśmy się przekonać o wysokiej jakości dostarczonych nam produktów. Podczas wykonywania kompozytowej konstrukcji nośnej oraz pakietu aerodynamicznego auta CMS-05 wykorzystaliśmy wysokiej jakości kleje. Dodatkowo, dzięki profesjonalnemu podejściu firmy mogliśmy perfekcyjnie dobrać je do wszystkich naszych rozwiązań, przez co sezon 2018 ukończyliśmy bez najmniejszych obaw o połączenia klejone. Dziękujemy za możliwość skorzystania z Państwa produktów!"