Poszukujemy osób, które podejmą ciekawą formę współpracy z naszą firmą.
Współpraca Ataszek

Mile widziana współpraca barterowa z:

  • youtuberami (vlogi, filmy instruktażowe, prezentacje produktów, recenzje)
  • blogerami (artykuły, bannery)
  • prasą branżową
  • laboratoriami
  • uczelniami i szkołami
  • jednostkami badawczymi

Jeśli posiadasz inne ciekawe formy współpracy, napisz!

ataszek@ataszek.pl



Dlaczego warto z nami współpracować ?

- zapewnimy potrzebny sprzęt i kleje,

- Przekazujemy niezbędną wiedzę przy organizacji szkolenia, wykładu czy pokazu

- Dla uczelni/szkół i laboratoriów pomoc w testach, badaniach i eksperymentach



Rekomendacje / Partnerzy

PWR Racing Team - budowa bolidu wyścigowego


"Firma Ataszek od 2016 roku, jest jednym z najważniejszych partnerów zespołu PWR Racing Team, dostarczającą nam ogromną ilość produktów do pracy z materiałami kompozytowymi. Bez nich nie powstałyby najbardziej skomplikowane elementy naszego bolidu wyścigowego, takie jak pakiet aerodynamiczny, czy monocoque z włókna węglowego. Dzięki wysokiej jakości produktów, oraz szerokiej gamie towarów, w każdej sytuacji możemy liczyć na wsparcie oraz profesjonalną pomoc, w nawet najtrudniejszych problemach. Mamy nadzieje, że nasza współpraca i wspólne dążenie do doskonałości, będzie równie wytrzymałe jak Państwa produkty!"

Ataszek pwr racing

put-motorsport


Politechnika Poznańska

(Zespół Wyścigowy Politechniki Poznańskiej)


cerber
Cerber Motorsport - zespół sportowy Politechniki Białostockiej.


Firma Ataszek dołączyła do grona partnerów zespołu Cerber Motorsport w 2017 roku. O wysokiej jakości dostarczanych nam produktów, przekonaliśmy się wielokrotnie podczas wykonywania zaawansowanych elementów kompozytowych z włókna węglowego. Szeroka gama produktów proponowanych przez firmę Ataszek, umożliwia uzyskanie trwałych i precyzyjnych połączeń, co przekłada się na jakość pakietu aerodynamicznego i konstrukcji nośnej. Dziękujemy Państwu za wsparcie, dzięki któremu poprawiliśmy bezpieczeństwo naszych kierowców i zdobywamy coraz wyższe miejsca na podiach zawodów Formuła Student.


cerber

PoliwRocket  - rakieta na potrzeby zawodów w USA

poliwrocket-ataszek-rakieta


Firma Ataszek dzięki szerokiemu asortymentowi produktów związanych z technologią połączeniową zapewnia wsparcie Projektowi PoliWRocket w zakresie połączeń klejowych zastosowanych w konstrukcji naszych rakiet. Nasza współpraca jest krótka, gdyż trwa jedynie od 2018 roku, pomimo tak małego okresu czasu przekonaliśmy się jak kluczowe są dla nas produkty dostarczane nam przez sponsora. Wszystkie kleje oraz rozpuszczalniki cechuje wysoka jakość oraz trwałość zgodna z przewidywaniem co pozwala zachować powtarzalność połączeń która jest niezwykle ważna w naszej dziedzinie. Dzięki możliwość precyzyjnego dozowania możemy wykonywać połączenia niewielkich komponentów. Jest nam niezmiernie miło, że możemy pracować na produktach o tak wysokiej jakości.


Red Bull "Latająca Kotwica" - zawody w lataniu.


Firma Ataszek była dostawcą klei oraz taśm klejących, które były wykorzystane w budowanym przez naszą drużne statku powietrznym o nazwie Latająca Kotwica.Dzięki dostarczonym klejom możliwy był trwały i szybki montaż kompozytowych elementów dźwigarów skrzydła, który musiał odbywać się w warunkach polowych dzień przed startem w konkursie lotów Redbull 2019. Taśmy klejące okazały się bardzo przydatne przy montażu poszycie skrzydeł i stateczników.Połączenia elementów kompozytowych oraz poszycia wykonane z wykorzystaniem produktów firmy Ataszek okazały się bardzo wytrzymałe i z pewnością przyczyniły się do pobicia przez naszą drużynę rekordu Polski w długości lotu. Mam nadzieję,że w przyszłości będziemy mieli jeszcze przyjemność współpracy z tą firmą.

ataszek-latająca-kotwica-redbull

Wykłady dla uczelni - School of Form Uniwersytet SWPSswps