Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

ataszek-faq 1 Co z częściami zamiennymi, serwisem i w przypadku jeśli sprzęt ulegnie uszkodzeniu ?

Nie ma problemu ani z częściami zamiennymi ani z serwisem wszystkich sprzedawanych urządzeń. W okresie gwarancji przysyłasz sprzęt do nas, a po gwarancji albo możesz przysłać do naszego serwisu albo jeżeli jest to część zużywająca się np. grzałka - wymienić samemu. 2. Co z gwarancją na sprzęt ?

Pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny prowadzimy osobiście na wszystkie sprzęty sprzedawane u nas. Nawet po wycofaniu jakiegoś modelu są dostępne części zamienne. W przypadku sprzętów bardzo starych zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie.


 3. Na czym polega odpowiednie przygotowanie powierzchni przed spawaniem ?

Najważniejszą zasadą jest usuniecie pierwszych warstw tlenków/separatorów po produkcyjnych np. skrobakiem ,szlifierką, frezem itp. celem lepszej przyczepności spawanego tworzywa. 4. Jaką spawarkę do plastiku powinienem kupić ?

Sprawdź nasz poradnik wideo na bieżąco aktualizowany lub skontaktuj się z nami.


 5. Czy wykonujecie usługi spawania plastiku ?

Stricte napraw nie wykonujemy, jednak wykonujemy szereg szkoleń z zakresu spawania i zgrzewania. Zapisz się na szkolenie ataszek@ataszek.pl Dostępne szkolenia znajdziesz w w dziale:

„Kursy i szkolenia”