Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Zgrzewarki do folii izolacyjnych

Obróbka tworzyw sztucznych takich jak PCV czy PEHD to trudna sztuka, która nie byłaby możliwa, gdyby nie specjale urządzenia. Są to m.in., zgrzewarki do foli izolacyjnych różnego rodzaju, które zostały przeznaczone do pracy w specjalistycznych zakładach przemysłowych, aczkolwiek z powodzeniem mogą być wykorzystywane również przez osoby prywatne.

Zgrzewanie folii pehd

Zgrzewarka do folii to zaawansowane urządzenie zasilane elektrycznie, które wytwarza strumień gorącego powietrza, a to wpływa na elastyczność tworzywa poddawanego obróbce. Taka technika okaże się przydatna w obliczu zamykania folii PCV, naprawy pęknięć i uszkodzeń, czy podczas łączenia kilku mniejszych elementów w jeden większy.

Geomembrana pehd

Ręczna zgrzewarka przypomina swoim wyglądem pistolet lutowniczy, dlatego jest bardzo wygodna i poręczna w użytkowaniu. Dodatkowo producent zadbał o wszystkie względy bezpieczeństwa w związku z wytwarzaniem bardzo wysokich temperatur. W zestawie ze zgrzewarkami do foli izolacyjnych otrzymujemy specjalne wałki dociskające, komplet wymiennych dysz, jak również różnego rodzaju noże i frezarki do spawów. Zachęcamy do skorzystania z oferty funkcjonalnych i zaawansowanych technologicznie ręcznych zgrzewarek, które są dostępne w sklepie Ataszek.pl. 

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej