Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kursy i szkolenia

W ofercie ataszek.pl znajdziesz nie tylko przedmioty niezbędne do wykonywania Twojej działalności. Chcesz, aby Twoja firma się rozwija? W tym dziale znajdziesz ofertę kursów i szkoleń, które pozwolą Ci poznać zupełnie nowe możliwości w różnych dziedzinach przemysłu. Nasz sklep jest obecny na rynku od 1990 roku, dlatego wiemy, jak ważny jest rozwój w każdej firmie. Bazując na własnym doświadczeniu oraz odpowiadając na potrzeby naszych klientów, wybraliśmy tematykę, oraz formę szkoleń, która w pełni odpowiada na potrzeby naszych kontrahentów.

Postaw na szkolenia, które pozwolą Twojej firmie rozwijać się

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób prowadzone są oferowane przez nas kursy? Każde szkolenie jest dokładnie opisane, aby nasi klienci wiedzieli, jaką wiedzę otrzymują oraz ile czasu muszą na nie zagospodarować. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nasi pracownicy omówią z Państwem szczegóły dotyczące wybranego kursu. Sprawdź już dziś szczegóły interesującej oferty i pozwól rozwijać się swojej firmie.

Kategorie

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej