Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Igły dozujące i tuby

Proponujemy uniwersalne i niezwykle funkcjonalne igły dozujące i tuby. Te akcesoria umożliwią Ci precyzyjne i bardzo dokładne nakładanie poszczególnych produktów. W naszej ofercie znajdziesz między innymi tubki dozujące o różnych pojemnościach – 10 ml, 30 ml, a nawet 50 ml. W sklepie Ataszek.pl posiadamy też uniwersalne kartusze dwuskładnikowe o pojemnościach 37 ml, 43 ml, 50 ml, a nawet 400 ml. Dodatkowo możesz skorzystać z naszych igieł dozujących o różnych kształtach i materiale. Oferujemy igły teflonowe, metalowe, stalowe, elastyczne, stożkowe, dozujące pod kątem, z pędzelkiem i wiele więcej.

W sklepie Ataszek.pl znajdziesz nie tylko igły dozujące i tuby, ale również dodatkowe, związane z tym zagadnieniem akcesoria, takie jak zatyczki i zaślepki do strzykawek, tłoczki do strzykawek, butelki dozujące do kleju z wbudowaną igłą oraz adaptery do tub silikonowych. Wszystkie nasze produkty pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów. Gwarantujemy ich najwyższą jakość i solidność. Zapraszamy do zakupu na stronie Ataszek.pl.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej