Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Zgrzewarki, folia basenowa

W tej kategorii zebraliśmy zgrzewarki do folii basenowej w różnych wariantach. Znajdą się tutaj zarówno urządzenia ręczne, w przypadku których dysza trzymana jest w rękach operatora, jak również zgrzewarki do folii basenowej samojezdne, czyli bardziej zaawansowane maszyny, które łączą materiał automatycznie. Bardzo często bywa tak, że do obróbki wykorzystuje się naprzemiennie obydwa typu zgrzewarek do folii basenowej.

Zgrzewarki do oczek wodnych

Wszystkie zgrzewarki to wysokiej klasy narzędzia wyposażone w intuicyjne systemy sterowania temperaturą oraz szereg zabezpieczeń przed niefortunnymi wypadkami. To szczególne ważne ze względu na wykorzystanie bardzo wysokiej temperatury. W zestawie ze zgrzewarkami do folii basenowej producent oferuje szereg przydatnych akcesoriów, jak również wymienne dysze. Maszyny można wykorzystywać do łączenia różnej grubości folii do basenów, oczek wodnych, stawów itp. Zachęcamy do skorzystania z oferty zgrzewarek do folii basenowej, którą przyszykowaliśmy dla Państwa w naszym sklepie internetowym Ataszek.pl.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej