Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Spawarki do plastiku, zgrzewarki do wykładzin, zszywarki i akcesoria

Dobry sprzęt to obok umiejętności i doświadczenia operatora, jeden z najważniejszych filarów porządnej pracy. Nie inaczej jest w przypadku spawania tworzyw sztucznych.

W kategorii tej znajdziesz profesjonalne spawarki do plastiku i zgrzewarki do wykładzin PCV stworzone do zastosowań przemysłowych oraz bardziej kompaktowe, nieco mniej wydajne, ale i prostsze w obsłudze urządzenia do zastosowań domowych. Dzięki nim będziesz w stanie szybko i precyzyjnie zespawać własne elementy motoryzacyjne, takie jak zderzak, lampy samochodowe, czy obudowę kosiarki.

W spawarkach do wykładzin znajdziesz potrzebny sprzęt do prawidłowego położenia i zespawania wykładzin z pcv, zarówno tych jednorodnych, jak i warstwowych. Większość zestawów, które prezentujemy w tej kategorii posiada już najbardziej podstawowe dysze, dzięki czemu nie musisz się martwić o dodatkowy osprzęt przed rozpoczęciem pracy. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wydajne i bezawaryjne spawarki do zgrzewania, spawania, opalania, obkurczania i podgrzewania plastiku!

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej