Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Zszywarka do plastiku SP2

Wydajna zszywarka do plastiku wraz z kompletem zszywek. Doskonałe urządzenie do łączenia tworzyw sztucznych przed spawaniem klejeniem czy wgrzewaniem.

393,60 zł
Brutto
SP2
Nowy
Dostępność: Dostępny
Producent ATK SPRZĘT

 

ZOBACZ WIDEO PRODUKTU:  

 
 

Jeśli do tej pory zawsze przed przystąpieniem do spawania tworzyw sztucznych podklejałeś poszczególne elementy, spinałeś je żabkami lub klipsami, teraz możesz o tym zapomnieć. Zamiast tego wypróbuj naszą funkcjonalną zszywarkę SP2, która znacznie przyspieszy i ułatwi Ci pracę. Jest banalnie łatwa w użyciu. Wystarczy umieścić zszywkę w elektrodzie, włączyć zszywarkę do plastiku i zespolić konkretne elementy, łącząc krawędzie. Zszywki wykonano z wysokogatunkowej stali, przez co nie występuje ryzyko pojawienia się rdzy.

To małe, lekkie i bardzo poręczne urządzenie pozwoli Ci szybko i sprawnie przystąpić do spawania. Wygodna i lekka rękojeść ułatwia pracę, gwarantuje pewny chwyt i nie powoduje efektu zmęczenia dłoni. Zszywarka wstępnie połączy daną część i tym samym zapobiegnie jej rozejściu się podczas właściwej naprawy. Dzięki temu każdą naprawę będziesz mógł wykonać sam, bez potrzeby obecności drugiej osoby. Pamiętaj, że spawarka nie zastępuje właściwej naprawy i po zszyciu poszczególnych elementów wykonaj dalsze prace (spawanie, klejenie). Zastosowano w głowicy trzy otwory montażowe zszywek, co umożliwia dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc i zszycie każdej powierzchni. Pamiętaj, że w tej zszywarce swobodnie dopasujesz moc do rodzaju zszywki, dzięki szerokiemu zakresowi regulacji. Ponadto do momentu włożenia wszywki i włączenia przycisku na rękojeści zszywarka nie działa, wiec nie ma ryzyka poparzenia się przez nieuwagę.

Specjalna stopka wspomaga doraźne wtapianie PURU czy tworzywa uniwersalnego.(uflex). Do prac ciągłych zalecamy urządzenie HOT IRON.

Informacje:

Napięcie: 230 V

Moc: 50 W

Długość przewodu zasilającego: 1,80 cm

Długość przewodu od sterownika do rękojeści: 1,85 cm

Zalety:

 1. trzy-poziomowa regulacja mocy,
 2. możliwość ustawienia zszywki pod różnymi kątami,
 3. lekka i precyzyjna rękojeść,
 4. zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem - włącznik główny z boku

Zastosowanie do łączenia elementów plastikowych:

 1. zderzaków,
 2. osłon,
 3. lusterek,
 4. lamp.

W skład zestawu wchodzi:

 1. Zszywarka do plastiku SP2,
 2. Obcęgi do obcinania drutu,
 3. Stopka wgrzewająca
 4. 600 zszywek - 6 różnych rodzajów po 100 szt.
 5. Walizka

zszywarka-zszywki-do-plastiku

Powyższa ilustracja prezentuje możliwości zszywarki - nakładanie zszywek pod różnym kątem, co znacząco ułatwia pracę.

Uwaga:
Posiadamy w ofercie ponad 10 rodzajów zszywek do plastiku.

KARTA TECHNICZNA / PRODUKTU

Zszywarka do plastiku SP2

Karta techniczna

Wybierz lepszy wariant

Inni kupili też

 Opinie

Inni kupili też

 Opinie