Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje UV

W zakresie łączenia ze sobą tworzyw sztucznych istnieje dzisiaj wiele metod oraz rozwiązań, które są efektem pojawiania się co raz to nowszych i bardziej zaawansowanych produktów. Jednym z najczęściej wykorzystywanym spoiwem jest klej, który występuje w wielu odmianach i przeznaczony jest do różnych materiałów. Ciekawym wariantem, który znajdą Państwo w naszej ofercie jest klej uv, który stosowany jest dzisiaj co raz częściej i to na szeroką skalę.


Kleje uv są bardzo popularne przede wszystkim ze względu na swoje właściwości. Umożliwiają one szybkie łączenie elementów, a te, które Państwu oferujemy są bardzo mocne i wytrzymałe. Takie kleje są przeznaczone do materiałów, z których jeden przepuszcza światło uv. Jednak nie wymaga się by była to powierzchnia przezroczysta, gdyż wystarcza, gdy jest na przykład mleczna. Każdy klej uv utwardza się po kilkunastu, a czasem nawet kilku sekundkach, więc jest to najszybsza metoda łączenia, która jednocześnie jest bardzo trwała. Proponujemy Państwu kleje uv do szkła, metalu, pleksi czy też wodoodporne - wszystkie wysokie jakości i sprawdzonych producentów!

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej
Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
06 Aug
Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
Kolejna część poradnika, w której podpowiadamy jaka spawarka do plastiku [...]
Czytaj więcej