Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Zszywarki, zszywki do plastiku

W tej kategorii przyszykowaliśmy coś specjalnie dla wszystkich, którzy na co dzień zajmują się obróbką plastiku lub okazjonalnie naprawiają elementy wykonane z takiego tworzywa. Zszywarki do plastiku to małe urządzenia elektryczne, które z pomocą wysokiej temperatury są w stanie połączyć ze sobą elementy wykonane z tworzyw sztucznych. Zabiegi zszywarką do plastiku wykonuję się głównie w celu przygotowania materiału do spawania. Alternatywą dla zszywarek do plastiku jest podklejanie materiału, zszywanie nićmi lub spinanie żabkami, co może jednak okazać się uciążliwe i wpływać na precyzję całego procesu.

Zszywarka do plastiku będzie szczególnie przydatna w obliczu łączenia pęknięć, zespolenia elementów oraz dopasowania krawędzi. Każda zszywarka do plastiku to urządzenie zasilane napięciem 230 V o mocy 35 W. Narzędzia zostały wyposażone w trzypoziomowy regulator mocy, zszywkę z możliwością ustawiania konta, wygodną w trzymaniu rękojeść, czy system zabezpieczeń, który wyklucza ryzyko przypadkowego włączenia systemu. Zachęcamy do skorzystania z oferty funkcjonalnych zszywarek do plastiku, która dostępna jest w sklepie Ataszek.pl.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
06 Aug
Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
Kolejna część poradnika, w której podpowiadamy jaka spawarka do plastiku [...]
Czytaj więcej
Zgrzewanie folii basenowej
05 Jul
Zgrzewanie folii basenowej
Poznaj zgrzewarkę do folii basenowe BOSITE PLAN i wykonuj zgrzew [...]
Czytaj więcej