Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Dozownik do kleju, żywic, smaru i past lutowniczych

W sklepie Ataszek.pl znajdziesz różnorodne dozowniki do klejów i past lutowniczych, a także żywic oraz smarów. Nasze dyspensery mogą zostać dostosowane do tubek o pojemności od 5 ml do nawet 0,5 l. W razie większych potrzeb, związanych z ciągłym dozowaniem na linii produkcyjnej lub przez robota dozującego, proponujemy natomiast zbiorniki ciśnieniowe o pojemności 3, 10 lub 20 l. W naszej ofercie dostępne są wyłącznie profesjonalne urządzenia przemysłowe. Mogą one pracować po 24 godziny na dobę – bez koniecznych przerw i przestojów. Charakteryzuje je solidna i bardzo wytrzymała konstrukcja. Poza tym urządzenia zapewniają zmniejszenie strat w produkcie do niezbędnego minimum, dzięki funkcjonalnemu systemowi precyzyjnego dozowania poszczególnych produktów.

Nasz sklep Ataszek.pl oferuje również dodatkowe akcesoria do dozowników do klejów i past, takie jak specjalne rękojeści ze spustem, włączniki spustowe, a także adaptery do tub z końcówką plastikową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie Ataszek.pl.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej