Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Zbiornik ciśnieniowy 3L

Solidny zbiornik ciśnieniowy do podawania klei, płynów i mas aż do 8 bar. Grube ścianki z stali nierdzewnej zapewniają bezpieczeństwo i brak reakcji z produktem.

2 583,00 zł
Brutto
THD-3
Nowy
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie
Producent THD

Zbiorniki z stali nierdzewnej 3 litry

Zbiorniki stalowe THD-3 cechują się brakiem korozji przez wiele lat nawet przy produktach agresywnych dlatego polecane są do farb, lakierów, klei zawierających rozpuszczalniki, kwasy itp.

Zbiorniki z stali ocynkowanej zalecane są do produktów mniej agresywnych lub do krótkotrwałego przechowywania płynów w pojemnikach pośrednich np. poprzez wstawienie wiaderka z produktem bez wlewania produktu bezpośrednio.

Przeznaczone do pracy w pozycji pionowej, do przechowywania i podawania materiałów płynnych pod ciśnieniem. Zbiornik ciśnieniowy do przechowywania i podawania produktów płynnych i półpłynnych. Działa na zasadzie podania powietrza do zbiornika o określonym ciśnieniu przez co produkt wypływa przez wylot. Wyposażony w silikonowe uszczelnienia, zawór bezpieczeństwa oraz manometr.

Maksymalne ciśnienie: 8 bar

Rozmiar: 3 litry


Dostępne także wersje 10 oraz 20 litroweModel Średnica (mm) Wysokość (mm) V(L) waga (kg)
THD-3 150 180 3 6
THD-10 213 285 10 13
THD-20 267 350 20 25
 Opinie

 Opinie