Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje do plastiku

Naprawianie, regeneracja lub łączenie elementów plastikowych jest jedną z czynności, które wykonuje się nie tylko w przemyśle, ale nierzadko także w domu. Dość często zdarza się przecież zniszczyć pewien przedmiot wykonany z plastiku, dlatego też znalezienie skutecznego rozwiązania jest bardzo istotne. Jeśli interesują Państwa trwałe rozwiązania musicie zwrócić uwagę na oferowany przez nas klej do plastiku, który w sposób stały pozwala połączyć konkretne elementy plastikowe. Używać możecie go zarówno podczas remontu, budowy, a także do drobnych napraw.


Plastikowe elementy, które uległy pęknięciu lub rozpadowi można w bardzo prosty sposób połączyć w całość i naprawić. Otóż dzięki takim produktom jak oferowany przez nas wysokiej jakości klej do plastiku uzyskanie świetnych i trwałych efektów jest bardzo łatwe i szybkie. Wystarczy zaaplikować taki klej w miejsce, gdzie pojawiło się uszkodzenie, a następnie odczekać pewien czas. W zależności od rodzaju elementu i jego przeznaczenia oferujemy Państwu szereg klejów do plexi, folii basenowej czy też poliamidu - zapraszamy do sprawdzenia oferty!

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

5 Błędów podczas Spawania Plastiku
13 Aug
5 Błędów podczas Spawania Plastiku
Spawanie plastiku wymaga doświadczenia i wiedzy teoretycznej. Specjalnie [...]
Czytaj więcej
Wyciskacze do klejów i silikonów  - przegląd
27 Jul
Wyciskacze do klejów i silikonów - przegląd
Wyciskacze ręczne, akumulatorowe a także pneumatyczne. Który z nich [...]
Czytaj więcej