Kategoria

TPO TPE TEE TEO

  Aktywne filtry

  Spoiwa do plastiku TPO, TPE - elastomery termoplastyczne

  Podobne oznaczenia: TEO, TEE, TES,

  Temperatura spawania: 300-340°C

  Na tej stronie znajdziesz spoiwa do plastiku w aż trzech rodzajach: TPO, TPE. Każdy z oferowanego typu produktu dostępny jest w gramaturze 100g, 500g lub 1 kg. Prezentowane spoiwa występują w formie drutu o długości około 42 cm i mogą przyjmować kształt paska lub trójkąta. Nie wiesz, który produkt wybrać? W takim razie prześlij do nas fragment tworzywa, które będzie spawane, a nasi specjaliści dobiorą odpowiedni wariant.

  Tworzywa TPE i TPO są to tzw. elastomery elastyczne i twardo-elastczne, w części przypadków nie można spawać tylko kleimy klejem ATK PU16.

  Zastosowanie plastiku TPO, TPE

  Czym różnią się od siebie poszczególne spoiwa? Stosowany jest między innymi przy zderzakach, nadkolach i listwach bocznych. Jeżeli zaś chodzi o spoiwo TPE znajduje ono swoje zastosowanie przy spawaniu różnego rodzaju elementów samochodów, sprzętu sportowego oraz membrany dachowej.

  W przypadku tego rodzaju produktów temperatura spawania zależy od wydajności spawarki oraz panujących warunków. Wybierz wariant, który w pełni odpowie na Twoje oczekiwania i zamów potrzebne spoiwa już dziś.