Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje do metalu

Nierzadko metalowe przedmioty tracą swą sprawność z biegiem lat i niestety ulegają uszkodzeniom. W takich sytuacjach nie zawsze trzeba je wymieniać na nowe, gdyż istnieje możliwość ich naprawy. Oznacza to jednak, że należy skorzystać z pomocy specjalnych narzędzi i produktów, które możecie Państwo znaleźć w naszej ofercie. Doskonałym przykładem jest tu klej do metalu. To właśnie za pomocą z pozoru mało znaczącego kleju można dokonać wielu napraw elementów metalowych.


Łatanie dziur, łączenie ze sobą różnych elementów metalowych i regenerowanie danych przedmiotów można wykonać na wiele sposobów. W wielu przypadkach spoiwem, które okazuje się być wystarczające i najlepsze jest sprawdzony klej do metalu. Oferowane przez nas kleje posiadają wysoką jakość i są niezwykle trwałe. Solidny i mocny klej jest w stanie połączyć różne rodzaje metalów na stałe. Należy jednak dopasować rodzaj kleju do warunków oraz rodzaju materiału. U nas zrobicie to bez problemu - oferujemy kleje do blach, aluminium, miedzi, metali galwanizowanych czy też kleje wysokotemperaturowe oraz wiele innych odmian przeznaczonych do konkretnych przedmiotów.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Cięcie gorącym drutem oporowym
07 Nov
Cięcie gorącym drutem oporowym
Na rynku istnieje szereg urządzeń do cięcia na gorąco. Testowaliśmy już [...]
Czytaj więcej
5 błędów podczas klejenia tworzyw
02 Oct
5 błędów podczas klejenia tworzyw
W ostatnim artykule pokazaliśmy typowe błędy podczas spawania plastiku. [...]
Czytaj więcej