Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje dwuskładnikowe do metalu, żeliwa i stali

Gdy metalowe przedmioty i urządzenia stracą z biegiem czasu swoje właściwości, ulegną osłabieniu lub uszkodzeniu, nie muszą Państwo wymieniać ich na nowe – wystarczą produkty i narzędzia, które pozwolą na ich naprawę. Jednym z takich elementów jest m.in. klej do metalu, który doskonale sprawdzi się w pracach mechanicznych, hydraulicznych i podczas majsterkowania. Naprawa metalowego wyposażenia nigdy nie była tak łatwa. 

Klej dwuskładnikowy do metalu to niezawodna propozycja dla każdego. Jest szybki i prosty w użyciu, więc nie wymaga doświadczenia. Chcąc cieszyć się maksymalnie wydajnymi efektami pracy, należy dopasować odpowiedni produkt do tworzywa. W tej kategorii znajdują się m.in.: klej do stali, miedzi, blach mosiądzu itp. Posiadamy także klej do mosiądzu, elementów narażonych na kontakt z wysokimi temperaturami, do łączenia magnesów i kombinacji metal-guma. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Na stronie sklepu znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości. 

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej