Opinie o firmie ATASZEK od naszych klientów

Współpraca Ataszek

Firma ATASZEK - kim jesteśmy ?

Jeśli szukacie Państwo produktów lub porad w zakresie łączenia tworzyw sztucznych, a także interesują Was nowe możliwości i rozwiązania techniczne – trafiliście na właściwą stronę. Nasza firma Ataszek zajmuje się sprzedażą produktów związanych z takimi czynnościami jak klejenie, spawanie lub zgrzewanie, a także wiele innych. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży, dlatego bazujemy jedynie na produktach i markach sprawdzonych i cieszących się doskonałymi opiniami. Podejmujemy współpracę zarówno z firmami jak i osobami indywidualnymi. Oferujemy swoje produkty warsztatom, a także różnym punktom usługowym. Mieścimy się w Poznaniu, ale współpracujemy z klientami z całego kraju. Oferowane przez nas produkty pochodzą od znanych i renomowanych firm, a także są tworzone przez nas samych. Wysoka jakość, solidne wykonanie i przystępna cena to dla nas podstawa. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą naszą ofertą.

ataszek-o-firmie-czym-się-zajmujemy

Mile widziana współpraca barterowa z:

  • youtuberami (vlogi, filmy instruktażowe, prezentacje produktów, recenzje)
  • blogerami (artykuły, bannery)
  • prasą branżową
  • laboratoriami
  • uczelniami i szkołami
  • jednostkami badawczymi

Jeśli posiadasz inne ciekawe formy współpracy, napisz!

ataszek@ataszek.plDlaczego warto z nami współpracować ?

- zapewnimy potrzebny sprzęt i kleje,

- Przekazujemy niezbędną wiedzę przy organizacji szkolenia, wykładu czy pokazu

- Dla uczelni/szkół i laboratoriów pomoc w testach, badaniach i eksperymentachRekomendacje / Partnerzy

PWR Racing Team - budowa bolidu wyścigowego


"Firma Ataszek od 2016 roku, jest jednym z najważniejszych partnerów zespołu PWR Racing Team, dostarczającą nam ogromną ilość produktów do pracy z materiałami kompozytowymi. Bez nich nie powstałyby najbardziej skomplikowane elementy naszego bolidu wyścigowego, takie jak pakiet aerodynamiczny, czy monocoque z włókna węglowego. Dzięki wysokiej jakości produktów, oraz szerokiej gamie towarów, w każdej sytuacji możemy liczyć na wsparcie oraz profesjonalną pomoc, w nawet najtrudniejszych problemach. Mamy nadzieje, że nasza współpraca i wspólne dążenie do doskonałości, będzie równie wytrzymałe jak Państwa produkty!"

Ataszek pwr racing

put-motorsport

Politechnika Poznańska

(Zespół Wyścigowy Politechniki Poznańskiej)


cerber
Cerber Motorsport - zespół sportowy Politechniki Białostockiej.


Firma Ataszek dołączyła do grona partnerów zespołu Cerber Motorsport w 2017 roku. O wysokiej jakości dostarczanych nam produktów, przekonaliśmy się wielokrotnie podczas wykonywania zaawansowanych elementów kompozytowych z włókna węglowego. Szeroka gama produktów proponowanych przez firmę Ataszek, umożliwia uzyskanie trwałych i precyzyjnych połączeń, co przekłada się na jakość pakietu aerodynamicznego i konstrukcji nośnej. Dziękujemy Państwu za wsparcie, dzięki któremu poprawiliśmy bezpieczeństwo naszych kierowców i zdobywamy coraz wyższe miejsca na podiach zawodów Formuła Student.

cerber

POLIWROCKET - RAKIETA NA ZAWODY W USA.


Firma Ataszek dzięki szerokiemu asortymentowi produktów związanych z technologią połączeniową zapewnia wsparcie Projektowi PoliWRocket w zakresie połączeń klejowych zastosowanych w konstrukcji naszych rakiet. Nasza współpraca jest krótka, gdyż trwa jedynie od 2018 roku, pomimo tak małego okresu czasu przekonaliśmy się jak kluczowe są dla nas produkty dostarczane nam przez sponsora. Wszystkie kleje oraz rozpuszczalniki cechuje wysoka jakość oraz trwałość zgodna z przewidywaniem co pozwala zachować powtarzalność połączeń, która jest niezwykle ważna w naszej dziedzinie. Dzięki możliwość precyzyjnego dozowania możemy wykonywać połączenia niewielkich komponentów. Jest nam niezmiernie miło, że możemy pracować na produktach o tak wysokiej jakości.

Sukcesy: 2021 Virtual Spaceport Amierca Cup - 3 miejsce

poliwrocket-ataszek-rakieta

Red Bull "Latająca Kotwica" - zawody w lataniu.


Firma Ataszek była dostawcą klei oraz taśm klejących, które były wykorzystane w budowanym przez naszą drużne statku powietrznym o nazwie Latająca Kotwica.Dzięki dostarczonym klejom możliwy był trwały i szybki montaż kompozytowych elementów dźwigarów skrzydła, który musiał odbywać się w warunkach polowych dzień przed startem w konkursie lotów Redbull 2019. Taśmy klejące okazały się bardzo przydatne przy montażu poszycie skrzydeł i stateczników.Połączenia elementów kompozytowych oraz poszycia wykonane z wykorzystaniem produktów firmy Ataszek okazały się bardzo wytrzymałe i z pewnością przyczyniły się do pobicia przez naszą drużynę rekordu Polski w długości lotu. Mam nadzieję,że w przyszłości będziemy mieli jeszcze przyjemność współpracy z tą firmą.

ataszek-latająca-kotwica-redbull

Wykłady dla uczelni - School of Form Uniwersytet SWPSswps


PWR SOLAR BOAT TEAM - budowa łodzi solarnej


"Firma Ataszek jest jednym z pierwszych partnerów, który przyłączył się do naszej załogi. Kleje, które otrzymaliśmy doskonale sprawdzają się przy łączeniu różnych podzespołów łodzi począwszy od tych najmniejszych związanych z elektroniką po te większe mające bezpośredni wpływ na wytrzymałość całej konstrukcji łodzi dodatkowo zapewniając jej szczelność. Narzędzia, które również otrzymaliśmy, nieprzerwanie od sierpnia 2018 r, są niezastąpione podczas pracy na warsztacie. Nasza łódź została wyposażona w dodatkowe boczne pływaki, które zapewniają łodzi odpowiednia wyporność i stabilność. To właśnie one są głównym owocem naszej współpracy. Wierzymy, że wraz z rozwój projektu przyniesie obopólne korzyści. Dziękujemy!"

pwr-boat-team

solar-boat

Filip Gajewski - Instalacja holograficzna "Structures" - Hannower.


Firma Ataszek to firma, której produkty idealnie spełniły moje oczekiwania. Kleje i lampa UV, umożliwiły mi prezentacje mojej artystycznej instalacji w zupełnie nowej odsłonie. Instalacja holograficzna pt. "Structures", którą stworzyłem brała udział w międzynarodowej wystawie PAVILION O2 Hanover w Kunsthalle Hannower w Niemczech. Był to wynik badań, które prowadzę na temat fizyki światła i krystalografii na Politechnice Śląskiej i Pracowni Eksperymentu Intermedialnego LAB303 na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Profesjonalna obsługa firmy Ataszek zaproponowała odpowiednie kleje, adekwatne do wymagań projektu. Tworzenie projektów artystycznych wymaga skupienia się na estetycznych walorach, oraz dużej precyzji. Umożliwiły mi to kleje utwardzane światłem UV, które były bardzo łatwe w nakładaniu (a nadmiar kleju można było usunąć przed utwardzeniem) tworząc spoinę równą i czystą. Kluczowe również dla mnie było by spoiny tworzonego elementu były w pełni przeźroczyste, co klej utwardzany UV w pełni zapewnił. Bardzo dziękuję za bardzo dobre jakościowo produkty i profesjonalne doradztwo. W przyszłości na pewno będę jeszcze współpracował z tą firmą

Gajewski-Ataszek-Structures

Trollskyy - custom knives (Noże wykonywane ręcznie)


trollsky-ataszek