Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje do gumy

Zastosowań klejów do gumy istnieje nieskończenie długa lista. Udostępniają one możliwość połączeń lub napraw elementów gumowych, metalowych, szklanych itp. Doskonale sprawdzą się podczas pracy z uszczelkami, łodziami, oponami i wieloma innymi wyrobami. 

Kleje do gum silikonowych

Klej do gumy należy dostosować do potrzeb i oczekiwań. W ofercie naszego sklepu znajdują się m.in. produkty do gum elastycznych, twardych, silikonowych, połączeń metal-guma, skóry i filcu. 

Dbamy o to, by dostarczyć do naszych klientów sprawdzone rozwiązania. Każdy klej do gumy znajdujący się w sklepie to wyselekcjonowany produkt z najwyższej półki o doskonałych parametrach. Dysponujemy jedynie takim asortymentem, który sami przetestowaliśmy i chętnie używalibyśmy podczas codziennych zadań – posiadamy więc pewność, że jakość, wytrzymałość i niezawodność są na najwyższym poziomie. 

Przed użyciem zalecamy zapoznać się z instrukcją na etykiecie i przygotować klejone elementy. Dzięki temu efekt będzie maksymalnie satysfakcjonujący – wystarczy sięgnąć po kleje do gumy z oferty Ataszek.pl.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej