Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje do gumy

Zastosowań klejów do gumy istnieje nieskończenie długa lista. Udostępniają one możliwość połączeń lub napraw elementów gumowych, metalowych, szklanych itp. Doskonale sprawdzą się podczas pracy z uszczelkami, łodziami, oponami i wieloma innymi wyrobami. 

Klej do gumy należy dostosować do potrzeb i oczekiwań. W ofercie naszego sklepu znajdują się m.in. produkty do gum elastycznych, twardych, silikonowych, połączeń metal-guma, skóry i filcu. 

Dbamy o to, by dostarczyć do naszych klientów sprawdzone rozwiązania. Każdy klej do gumy znajdujący się w sklepie to wyselekcjonowany produkt z najwyższej półki o doskonałych parametrach. Dysponujemy jedynie takim asortymentem, który sami przetestowaliśmy i chętnie używalibyśmy podczas codziennych zadań – posiadamy więc pewność, że jakość, wytrzymałość i niezawodność są na najwyższym poziomie. 

Przed użyciem zalecamy zapoznać się z instrukcją na etykiecie i przygotować klejone elementy. Dzięki temu efekt będzie maksymalnie satysfakcjonujący – wystarczy sięgnąć po kleje do gumy z oferty Ataszek.pl.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Jaki klej do Teflonu (PTFE) ?
13 May
Jaki klej do Teflonu (PTFE) ?
Dzisiaj przedstawimy jeden z nielicznych klejów na świecie przeznaczonych [...]
Czytaj więcej
Jak samemu naprawić pęknięty basen ?
08 Apr
Jak samemu naprawić pęknięty basen ?
Jaki zestaw naprawczy zastosować do pęknięć oraz dziur w basenie ? To [...]
Czytaj więcej