Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje do gumy

Zastosowań klejów do gumy istnieje nieskończenie długa lista. Udostępniają one możliwość połączeń lub napraw elementów gumowych, metalowych, szklanych itp. Doskonale sprawdzą się podczas pracy z uszczelkami, łodziami, oponami i wieloma innymi wyrobami. 

Klej do gumy należy dostosować do potrzeb i oczekiwań. W ofercie naszego sklepu znajdują się m.in. produkty do gum elastycznych, twardych, silikonowych, połączeń metal-guma, skóry i filcu. 

Dbamy o to, by dostarczyć do naszych klientów sprawdzone rozwiązania. Każdy klej do gumy znajdujący się w sklepie to wyselekcjonowany produkt z najwyższej półki o doskonałych parametrach. Dysponujemy jedynie takim asortymentem, który sami przetestowaliśmy i chętnie używalibyśmy podczas codziennych zadań – posiadamy więc pewność, że jakość, wytrzymałość i niezawodność są na najwyższym poziomie. 

Przed użyciem zalecamy zapoznać się z instrukcją na etykiecie i przygotować klejone elementy. Dzięki temu efekt będzie maksymalnie satysfakcjonujący – wystarczy sięgnąć po kleje do gumy z oferty Ataszek.pl.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Zgrzewanie folii basenowej
05 Jul
Zgrzewanie folii basenowej
Poznaj zgrzewarkę do folii basenowe BOSITE PLAN i wykonuj zgrzew [...]
Czytaj więcej
Nóż termiczny do cięcia styropianu i pianek H2
11 Jun
Nóż termiczny do cięcia styropianu i pianek H2
Przetestowaliśmy tani i dobry nóż do cięcia na gorąco H2. Przeznaczony do [...]
Czytaj więcej