Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Spawarki do wykładzin PCV

Tym razem mamy coś specjalnie dla ludzi na co dzień zajmujących się obróbką tworzyw sztucznych oraz wszystkich tych, którzy do czasu do czasu chałupniczo mają do czynienia z niewielkimi naprawami bądź przeróbkami materiałów takich jak plastik czy PCV. W tej kategorii przyszykowaliśmy zgrzewarki do PCV różnego rodzaju, a wśród nich spawarki do wykładzin PCV, czyli urządzenia, które idealnie sprawdzą się w obliczu napraw uszkodzonego tworzywa, jak również do łączenia kilku mniejszych płacht w jedną całość.

Łączenie wykładziny PCV

Zgrzewarka PCV idealnie nadaje się również do wywijania wykładziny na ścianę lub schody, co jest stosunkowo często stosowanym zabiegiem w wykończeniówce. Ze zgrzewarkami do PCV wszystkie te czynności staną się dużo prostsze, a przede wszystkim dokładniejsze. Urządzenia to poręczne narzędzia zbudowane z wygodnej w trzymaniu rękojeści, mechanizmu nagrzewającego zasilanego prądem elektrycznym oraz specjalnej dyszy, przez którą wydmuchiwane jest gorące powietrze. Producenci zadbali o to, aby spawarki do wykładzin PCV były w pełni bezpieczne w użytkowaniu. W zestawie ze spawarkami znajdują się również różnego rodzaju dysze, frezarka oraz specjalny nóż do spawów. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą zgrzewarek do PCV w sklepie Ataszek.pl.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej