Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje do ceramiki, porcelany i kamienia

W naszym sklepie znajdziesz doskonałej jakości kleje do ceramiki i kamienia. Gwarantują wyśmienitą przyczepność. Tworzą trwałą i elastyczną spoinę. Ma szerokie zastosowanie. Aplikacja kleju do ceramiki i kamienia jest bardzo łatwa. Dlatego może być stosowany zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Ma szerokie zastosowanie. Sprawdzi się idealnie w różnych pracach remontowych i renowacyjnych. Proponowane przez nas kleje do ceramiki i kamienia wyróżniają się atrakcyjną ceną. Pozwalają kleić elementy zarówno pionowo, jak i poziomo. Klej nie wydziela żadnych toksycznych substancji. Dlatego jest bezpieczny dla zdrowia i przyjazny dla środowiska. Znajduje się w praktycznym opakowaniu. Wykazuje wyjątkową odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne i duże obciążenia. W naszej ofercie znajdziesz  klej do ceramiki-porcelany ATK Fix. Jest bezbarwny i mocny.  Szybko schnie i zapewnia od razu wyśmienitą przyczepność.  Jest wytrzymały i skuteczny. Można nim bez problemu kleić kamień z metalem, plastikiem, gumą, drewnem lub szkłem. Dodatkowo można nim połączyć ceramikę z kamieniem, drewnem lub plastikiem. Klej do ceramiki i kamienia ma średnią gęstość.

Oprócz niego warto też zastosować aktywator C przyspieszający klejenie. Możesz także użyć proszku ATK FILL. Precyzyjnie wypełni każdą szczelinę i użytek. Możesz również skorzystać z odtłuszczacza. Wykonany jest na bazie izopropylenu. Dokładnie wyczyści każdą powierzchnię. W naszym sklepie Ataszek znajdziesz również kleje do ceramiki z ubytkami Kemispox N. Możesz go wykorzystać do każdego typu płytek ceramicznych lub armatury łazienkowej. Proponujemy również kleje do kamienia i metalu ATK PU16 oraz kleje do porcelany i metalu ATK EP61. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej