Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Spoiwa do plastiku PPA

Spawanie plastiku to niełatwa sztuka, a praca z tym materiałem może przysporzyć trudności nawet najbardziej doświadczonym fachowcom. Wykonywanie łączenia tą metodą wymaga nie tylko pewnej ręki i wprawy, ale również odpowiedniego spoiwa. 

Spoiwa do spawania części i elementów o oznaczeniu PPA oraz PPA+PA, które proponujemy w tej kategorii to najwyższa jakość materiału do łączenia w bardzo atrakcyjnej cenie. Produkty w tej formie doskonale sprawdzają się w pracach montażowych oraz sektorze motoryzacyjnym przy spawaniu takich elementów jak progi samochodów, nadkola czy zderzaki.

Oprócz klasycznego łączenia, spoiwa do plastiku PPA i PPA+PA po rozgrzeniu, z powodzeniem można stosować do zalewania wszelkiego rodzaju dziur i ubytków. Sprawdź naszą bogatą ofertę spoiw do plastiku PPA w formie pasów i trójkątów, które wyprodukowaliśmy całkowicie w Polsce i uzyskaj mocny, trwały i przede wszystkim estetyczny spaw na bazie czystego granulatu!

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej