Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Spoiwa do plastiku PPA

Spawanie plastiku to niełatwa sztuka, a praca z tym materiałem może przysporzyć trudności nawet najbardziej doświadczonym fachowcom. Wykonywanie łączenia tą metodą wymaga nie tylko pewnej ręki i wprawy, ale również odpowiedniego spoiwa. 

Spoiwa do spawania części i elementów o oznaczeniu PPA oraz PPA+PA, które proponujemy w tej kategorii to najwyższa jakość materiału do łączenia w bardzo atrakcyjnej cenie. Produkty w tej formie doskonale sprawdzają się w pracach montażowych oraz sektorze motoryzacyjnym przy spawaniu takich elementów jak progi samochodów, nadkola czy zderzaki.

Oprócz klasycznego łączenia, spoiwa do plastiku PPA i PPA+PA po rozgrzeniu, z powodzeniem można stosować do zalewania wszelkiego rodzaju dziur i ubytków. Sprawdź naszą bogatą ofertę spoiw do plastiku PPA w formie pasów i trójkątów, które wyprodukowaliśmy całkowicie w Polsce i uzyskaj mocny, trwały i przede wszystkim estetyczny spaw na bazie czystego granulatu!

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
06 Aug
Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
Kolejna część poradnika, w której podpowiadamy jaka spawarka do plastiku [...]
Czytaj więcej
Zgrzewanie folii basenowej
05 Jul
Zgrzewanie folii basenowej
Poznaj zgrzewarkę do folii basenowe BOSITE PLAN i wykonuj zgrzew [...]
Czytaj więcej