Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Spoiwa do plastiku PUR

Jeżeli szukasz spoiwa do plastiku o 100% granulacie, to jesteś na właściwej stronie. W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości produkt, który z łatwością spełni Twoje oczekiwania. Spoiwo prezentowane na tej stronie zostało wyprodukowane w Polsce przez ATK. Wybierz interesujący Cię wariant, aby zamówić dokładnie taką ilość, jakiej potrzebujesz. Twoje zamówienie jest niestandardowe? W takim razie skontaktuj się z nami telefonicznie lub na adres e-mail, aby omówić wszystkie szczegóły realizacji indywidualnego zlecenia.

Wybierz spoiwo do plastiku PUR

Oferowane spoiwo do plastiku PUR doskonale sprawdzi się przy spawaniu zderzaków, nadkoli czy progów. Doskonale sprawdzi się również w sytuacjach, w których konieczne jest zalanie ubytków i dziur. Temperatura stosowania mieści się w przedziale 260-300 °C. Produkt dedykowany jest do licznych tworzyw takich jak PU+GF, PUR/GF, czy TEE-TES. Zamów już dziś potrzebną Ci ilość i przekonaj się, jak szybko zrealizujemy Twoje zamówienie.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej