Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Spoiwa do plastiku PUR

Jeżeli szukasz spoiwa do plastiku o 100% granulacie, to jesteś na właściwej stronie. W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości produkt, który z łatwością spełni Twoje oczekiwania. Spoiwo prezentowane na tej stronie zostało wyprodukowane w Polsce przez ATK. Wybierz interesujący Cię wariant, aby zamówić dokładnie taką ilość, jakiej potrzebujesz. Twoje zamówienie jest niestandardowe? W takim razie skontaktuj się z nami telefonicznie lub na adres e-mail, aby omówić wszystkie szczegóły realizacji indywidualnego zlecenia.

Wybierz spoiwo do plastiku PUR

Oferowane spoiwo do plastiku PUR doskonale sprawdzi się przy spawaniu zderzaków, nadkoli czy progów. Doskonale sprawdzi się również w sytuacjach, w których konieczne jest zalanie ubytków i dziur. Temperatura stosowania mieści się w przedziale 260-300 °C. Produkt dedykowany jest do licznych tworzyw takich jak PU+GF, PUR/GF, czy TEE-TES. Zamów już dziś potrzebną Ci ilość i przekonaj się, jak szybko zrealizujemy Twoje zamówienie.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
06 Aug
Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
Kolejna część poradnika, w której podpowiadamy jaka spawarka do plastiku [...]
Czytaj więcej
Zgrzewanie folii basenowej
05 Jul
Zgrzewanie folii basenowej
Poznaj zgrzewarkę do folii basenowe BOSITE PLAN i wykonuj zgrzew [...]
Czytaj więcej