Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje do szkła i metalu

Klejenie powierzchni szklanych nie należy do najłatwiejszych. Jednak czasem zdarza się nam uszkodzić szybę, lustro lub inny szklany przedmiot. Jeśli szukacie Państwo pomocy i rozwiązania w tym zakresie koniecznie przyjrzyjcie się Państwo naszej ofercie. Otóż znajdziecie w niej wysokiej jakości klej do szkła, który jest bardzo trwały i w pełni bezpieczny dla otoczenia.


Połączenie ze sobą na stałe szklanych powierzchni jest bardzo ważne, gdyż takie elementy mogą zagrażać ludziom i otoczeniu. Zabezpieczenie szkła, a więc na przykład lustra czy też szyby w drzwiach wymaga stosowania specjalnych klejów, które są sprawdzone i mocne. Takie właśnie posiadamy w swoim asortymencie. Na rynku istnieje wiele firm, które produkują takie rozwiązania jak klej do szkła, a my bazujemy na sprawdzonych i najlepszych produktach. Najczęściej użytkowany jest przezroczysty klej, który utwardza się światłem UV, ale czasem stosuje się także inne alternatywy. Wybór podejmowany jest w zależności od potrzeb i możliwości technicznych - zachęcamy!

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej