Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje do szkła

Klejenie powierzchni szklanych nie należy do najłatwiejszych. Jednak czasem zdarza się nam uszkodzić szybę, lustro lub inny szklany przedmiot. Jeśli szukacie Państwo pomocy i rozwiązania w tym zakresie koniecznie przyjrzyjcie się Państwo naszej ofercie. Otóż znajdziecie w niej wysokiej jakości klej do szkła, który jest bardzo trwały i w pełni bezpieczny dla otoczenia.


Połączenie ze sobą na stałe szklanych powierzchni jest bardzo ważne, gdyż takie elementy mogą zagrażać ludziom i otoczeniu. Zabezpieczenie szkła, a więc na przykład lustra czy też szyby w drzwiach wymaga stosowania specjalnych klejów, które są sprawdzone i mocne. Takie właśnie posiadamy w swoim asortymencie. Na rynku istnieje wiele firm, które produkują takie rozwiązania jak klej do szkła, a my bazujemy na sprawdzonych i najlepszych produktach. Najczęściej użytkowany jest przezroczysty klej, który utwardza się światłem UV, ale czasem stosuje się także inne alternatywy. Wybór podejmowany jest w zależności od potrzeb i możliwości technicznych - zachęcamy!

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Forum spawania plastiku i klejenia tworzyw sztucznych
08 Mar
Forum spawania plastiku i klejenia tworzyw sztucznych
Zapraszamy do odwiedzenia największego forum poświęconego spawaniu [...]
Czytaj więcej
Jaki klej wybrać ?  - Tabela tworzyw i klejów
04 Feb
Jaki klej wybrać ? - Tabela tworzyw i klejów
Długo oczekiwana tabela, która z pewnością ułatwi pracę i pomoże w [...]
Czytaj więcej