• Zestaw

Klej do luster ATK 812

65,35 zł
Brutto

Klej do przyklejana lustra, paneli szklanych, szkła i wkładów lustrzanych do ścian, płytek, drewna, tworzyw i kamienia, betonu, sklejki,  płyty wiórowej i gipsowej

33 Przedmioty
Nowy
Dostępny

Ten zestaw zawiera:

Do darmowej dostawy pozostało: 300,00 zł .
Otrzymujesz darmową dostawę!
Wysyłka w 24h !

Szybka Wysyłka!

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Klej montażowy do przyklejania i mocowania luster ATK 812

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości klej do szyb i luster ATK 812. Dołączony jest do niego odtłuszczacz. Za pomocą kleju możesz łatwo i szybko przykleić każde lustro. Profesjonalny klej polimerowy nie zawiera rozpuszczalnika. Jest uniwersalny i wszechstronny. Elastyczny hybrydowy klej do luster nie zawiera żadnych toksycznych substancji. Dzięki niemu możesz przykleić lustro do glazury, metalu, płyty gipsowej lub na kafelki albo płytki. Jest odporny na wodę i wilgoć. Dlatego doskonale sprawdzi się w kuchni i łazience. Klej do szyb i luster ATK 812 produkowany jest na bazie polimerów. To substancje chemiczne, które wyróżniają się bardzo dużą masą cząstkową. Sprawdzi się idealnie w pracach budowlanych, stolarskich i wykończeniowych. Cieszy się dużą popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów.

W wielu przypadkach może świetnie zastąpić gwoździe i kołki. Klej do luster jest bardzo wytrzymały. Wykazuje wysoką odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Okres wstępnego wiązania wynosi od kilkunastu minut do około godziny. Natomiast całkowicie wiąże się po około jednej dobie. Zapewnia neutralny system utwardzania. Jest bezbarwny i bezrozpuszczalnikowy. Dlatego możesz go stosować nawet wtedy, gdy w domu mieszkają małe dzieci lub zwierzęta. Możesz nim przykleić lustro i szklaną mozaikę. W naszym sklepie Ataszek znajdziesz klej do luster jest odporny na wibracje i naprężenia. Nie powoduje przebarwień. Gwarantuje stabilne i trwałe połączenie. Możesz go bez problemu wykorzystać do przedmiotów narażonych na wstrząsy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Klej do lustra - gdzie możemy nim wykonywać połączenia ?

  • klejenie luster do płyty gipsowe
  • klejenie luster do metalu
  • klejenie luster na kafelek
  • klejenie luster na płytki
  • klejenie luster do glazury
  • klejenie paneli szklanych
  • wklejanie szkła-szyb w ramy metalowe i drewniane w budynkach gospodarczych, przyczepach kempingowych, altanach, samochodach dostawczych / użytkowych 
  • wklejanie wkładów lusterek bocznych w obudowę z plastiku (przeważnie abs; jednak jeżeli masz obudowę z PP zastosuj podkład ATK 822).

W przypadku klejenia lusterek wstecznych zastosuj klej ATK FIX w zestawie.

Kupując klej do sklejania szyb i luster ATK 812 (tuba) otrzymujesz w zestawie odtłuszczacz na bazie izopropanolu do przygotowania powierzchni (op. 100 ml)


Dane techniczne i cechy:

Typ: Elastyczny - Klej polimerowy

Gramatura: 400 g (standardowy kartusz 300 ml. do silikonów)

Kolor: Biały

Czas schnięcia:  24h

Bez niebezpiecznych substancji, nie reaguje z innymi materiałami, bezpieczny w użytkowaniu bez toksykantów.


Ważna Wskazówka : Klej nanosimy pionowo (z góry na dół)  w odstępach 3-5 cm. Na czas wiązania kleju, przyklejamy taśmą papierową lub podklejamy kilka kawałków taśmy piankowej do wstępnego trzymania, zamocowania.


elastyczny-symbolwodoodpornyklejenieuszczelnianiełatwe-nakładanie

chat Komentarze (0)