Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje do plexi

Przetwarzanie plexi to stosunkowo trudne zajęcie wymagające nie tylko wprawy, ale i odpowiednich materiałów. Najmniejszy błąd w klejeniu plexi, może skutkować powstawaniem pęcherzyków, które zniekształcają i znacznie zaburzają transparentność ostatecznego projektu. Aby mieć pewność, że plexi znajdzie się na swoim miejscu bez pęcherzyków i nierówności należy zastosować specjalne kleje do plexi. W tej kategorii zgromadziliśmy najwyższej jakości produktu, stworzone do tego typu zadań.

Znajdziesz tutaj zarówno klasyczne odporne na bardzo niskie i bardzo wysokie temperatury kleje przezroczyste, jak i nowoczesne, bardzo popularne kleje UV. Zaletą kleju UV do plexi jest bardzo szybkie wiązanie (nawet 5-30 sekund!), wysoka estetyka oraz niezrównana wygoda montażu. Kleje tego typu wiążą dopiero po naświetleniu dając nam czas na idealne wypozycjonowanie elementów, bez obawy o uszkodzenie lub zabrudzenie powierzchni plexi. Jeżeli szukasz skutecznych rozwiązań w zakresie łączenia plexi, to jesteś we właściwym miejscu!

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Jaki klej do Teflonu (PTFE) ?
13 May
Jaki klej do Teflonu (PTFE) ?
Dzisiaj przedstawimy jeden z nielicznych klejów na świecie przeznaczonych [...]
Czytaj więcej
Jak samemu naprawić pęknięty basen ?
08 Apr
Jak samemu naprawić pęknięty basen ?
Jaki zestaw naprawczy zastosować do pęknięć oraz dziur w basenie ? To [...]
Czytaj więcej