Kategoria

ABS ASA AES

  Aktywne filtry

  Plastik ABS, czyli Kopolimer akrylonitrylo butadieno-styrenowy,

  Tworzywo ABS uzyskiwane jest poprzez polimeryzację emulsyjną syntetycznym terpolimerem, to popularne rozwiązanie wykorzystywane w spawaniu tworzyw sztucznych występujących np. w przemyśle motoryzacyjnym. Spoiwa do spawania części i elementów o oznaczeniu ABS, ASA, AES, które prezentujemy w tej kategorii to najwyższa klasa jakości, która doskonale nada się do pracy z elementami samochodowymi, jak kołpaki i schowki czy motocyklowymi, jak owiewki i kufry.

  W jakiej temperaturze spawać ABS ?

  Temperatura spawania tego spoiwa to: 310-340°C

  Inne oznaczenia pojawiają się na rynku: plastik AES, ASA, ABAK, ASA/PC, ASA, ABA

  Najczęstsze zastosowanie ABS:

  • sprzęt AGD/RTV np. obudowy laptopów, kosiarek
  • zabawki
  • elementy motoryzacyjne: owiewki, bagażniki w motorach, osłony w quadach, lusterka, klamki, kufry, grile

  Dobry spaw, który przetrwa długie lata to nie tylko zasługa umiejętności doświadczonego spawacza, ale w dużej mierze także jakości wykorzystywanego spoiwa. U nas nie kupisz byle czego, a każda wiązka spoiwa do  to wykonany w 100% z czystego granulatu produkt gotowy do działania. Sprawdź naszą ofertę i wybierz spoiwo, które spełni Twoje wymagania - różne kolory i kształty dostępne na zamówienie z szybką realizacją! 

  Czym spawać plastik o oznaczeniu ASA ?

  Tworzywo ASA to pochodna ABS dlatego z powodzeniem pospawasz ją spoiwem ABS, ABS-U.

  Czym spawać plastik AES ?

  Plastik AES, podobnie jak ASA to pochodne tworzywa ABS dlatego możesz je nim spawać z powodzeniem stosując nasze autorskie spoiwo ABS-U.