Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje do aluminium

Powszechnie przyjmuje się, że elementy wykonane z aluminium łączy się stosunkowo łatwo. Dużo w tym prawdy, dopóki nie przyjdzie nam kleić w niestandardowych zestawieniach i konfiguracjach. Cienkie blachy, łączenie z kątownikami czy łatanie dziur w aluminium mogą przysporzyć nie lada problemu nawet najbardziej doświadczonym fachowcom i złotym rączkom. Z pomocą, jak zawsze przychodzi dobre spoiwo, czyli dostępne w naszym sklepie internetowym kleje do aluminium.

Z ich pomocą łatwo i skutecznie pozbędziesz się uszkodzeń mechanicznych i odlewowych, wypełnisz otwory technologiczne, uszczelnisz spawy i zabezpieczysz przed korozją i ścieraniem. Dodatkowym atutem klejów do aluminium jest fakt, iż po zastygnięciu można je piłować, nawiercać, czy szlifować jak zwykłe aluminium, dzięki czemu spoiwo nie tylko trzyma mocno, ale i dobrze się prezentuje. Co ważne kleje do aluminium z naszej ofert doskonale radzą sobie zarówno z niskimi (do -40℃), jak i wysokimi temperaturami (nawet do +120℃!).

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Jaki klej do Teflonu (PTFE) ?
13 May
Jaki klej do Teflonu (PTFE) ?
Dzisiaj przedstawimy jeden z nielicznych klejów na świecie przeznaczonych [...]
Czytaj więcej
Jak samemu naprawić pęknięty basen ?
08 Apr
Jak samemu naprawić pęknięty basen ?
Jaki zestaw naprawczy zastosować do pęknięć oraz dziur w basenie ? To [...]
Czytaj więcej