Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje do aluminium

Powszechnie przyjmuje się, że elementy wykonane z aluminium łączy się stosunkowo łatwo. Dużo w tym prawdy, dopóki nie przyjdzie nam kleić w niestandardowych zestawieniach i konfiguracjach. Cienkie blachy, łączenie z kątownikami czy łatanie dziur w aluminium mogą przysporzyć nie lada problemu nawet najbardziej doświadczonym fachowcom i złotym rączkom. Z pomocą, jak zawsze przychodzi dobre spoiwo, czyli dostępne w naszym sklepie internetowym kleje do aluminium.

Z ich pomocą łatwo i skutecznie pozbędziesz się uszkodzeń mechanicznych i odlewowych, wypełnisz otwory technologiczne, uszczelnisz spawy i zabezpieczysz przed korozją i ścieraniem. Dodatkowym atutem klejów do aluminium jest fakt, iż po zastygnięciu można je piłować, nawiercać, czy szlifować jak zwykłe aluminium, dzięki czemu spoiwo nie tylko trzyma mocno, ale i dobrze się prezentuje. Co ważne kleje do aluminium z naszej ofert doskonale radzą sobie zarówno z niskimi (do -40℃), jak i wysokimi temperaturami (nawet do +120℃!).

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej