Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje metakrylowe

Kiedy potrzebujesz trwałych i niezawodnych rozwiązań, nie możesz korzystać z półśrodków. Chcąc połączyć ze sobą dwa elementy lub naprawić uszkodzoną część, musisz wybierać między spawaniem, lutowaniem, nitowaniem lub użyciem kleju metakrylowego. 

Klej metakrylowy jest coraz częściej wykorzystywany przez majsterkowiczów i specjalistów, ponieważ siła jego wiązania i uniwersalność są imponujące. Doskonale sprawdzi się podczas pracy z metalem, tworzywem sztucznym i kompozytami. Stanowi świetną alternatywę dla przemysłu motoryzacyjnego, reklamowego, lotniczego, produkcyjnego i usługowego. 

Klej metakrylowy bez problemu poradzi sobie z trudnymi warunkami pracy. Wilgoć, wahania temperatury (od bardzo niskich do bardzo wysokich, np. od -40 do +120 stopni celsjusza), obciążenia, ciśnienie i kontakt z olejami, kwasami lub promieniami UV nie są dla niego problemem. 

Chcesz wykorzystać klej metakrylowy w swoim domu, lecz nie masz doświadczenia w pracach manualnych? Bez obaw! Użycie tego produktu jest banalnie proste i poradzi sobie z nim każdy. 

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Nóż termiczny do cięcia styropianu i pianek H2
11 Jun
Nóż termiczny do cięcia styropianu i pianek H2
Przetestowaliśmy tani i dobry nóż do cięcia na gorąco H2. Przeznaczony do [...]
Czytaj więcej
Jaki klej do Teflonu (PTFE) ?
13 May
Jaki klej do Teflonu (PTFE) ?
Dzisiaj przedstawimy jeden z nielicznych klejów na świecie przeznaczonych [...]
Czytaj więcej