Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje metakrylowe

Kiedy potrzebujesz trwałych i niezawodnych rozwiązań, nie możesz korzystać z półśrodków. Chcąc połączyć ze sobą dwa elementy lub naprawić uszkodzoną część, musisz wybierać między spawaniem, lutowaniem, nitowaniem lub użyciem kleju metakrylowego. 

Najmocniejsze kleje do metalu

Klej metakrylowy jest coraz częściej wykorzystywany przez majsterkowiczów i specjalistów, ponieważ siła jego wiązania i uniwersalność są imponujące. Doskonale sprawdzi się podczas pracy z metalem, tworzywem sztucznym i kompozytami. Stanowi świetną alternatywę dla przemysłu motoryzacyjnego, reklamowego, lotniczego, produkcyjnego i usługowego. 

Klej metakrylowy bez problemu poradzi sobie z trudnymi warunkami pracy. Wilgoć, wahania temperatury (od bardzo niskich do bardzo wysokich, np. od -40 do +120 stopni celsjusza), obciążenia, ciśnienie i kontakt z olejami, kwasami lub promieniami UV nie są dla niego problemem. 

Chcesz wykorzystać klej metakrylowy w swoim domu, lecz nie masz doświadczenia w pracach manualnych? Bez obaw! Użycie tego produktu jest banalnie proste i poradzi sobie z nim każdy. 

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej