Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Palniki gazowe

Jedną z metod łączenia ze sobą tworzyw sztucznych jest lutowanie. Wykonać można je poprzez stosowanie specjalnych palników, które odpowiadają podgrzanie elementów. Jeśli szukacie Państwo takiego rozwiązania zwróćcie uwagę na palniki gazowe w z naszego asortymentu, gdyż umożliwiają one osiąganie wysokiej temperatury – ponad 2000 stopni, w tym palnik gazowy do lutowania dostępny jest w naszej ofercie. Wykorzystuje gaz MAP czyli połączenie kilku różnych składników gazowych. Umożliwia on lutowanie zarówno na twardo jak i na miękko.

Palniki gazowe do lutowania

Niektóre palniki gazowe na gaz MAP, które wchodzą w skład naszego asortymentu sprawdzają się także świetnie podczas zgrzewania czy też podgrzewana powierzchni i przedmiotów. Wysokiej jakości palnik gazowy do lutowania pozwala szybko i sprawnie wykonać dane zadanie, gdyż bardzo łatwo nagrzewa wszelkie materiały. Dzięki swoim właściwościom pozwala osiągnąć odpowiednio wysoką do wykonania lutowania przedmiotów temperaturę. Niektóre modele takich palników z naszej oferty posiada specjalne dysze, które można zamontować by uzyskać jeszcze większą moc lub po prostu zapewnić precyzję i dokładność pracy. Urządzenia, które oferujemy są wydajne i bardzo trwałe.

Kategorie

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej