Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Palniki gazowe

Jedną z metod łączenia ze sobą tworzyw sztucznych jest lutowanie. Wykonać można je poprzez stosowanie specjalnych palników, które odpowiadają podgrzanie elementów. Jeśli szukacie Państwo takiego rozwiązania zwróćcie uwagę na palniki gazowe w z naszego asortymentu, gdyż umożliwiają one osiąganie wysokiej temperatury – ponad 2000 stopni, w tym palnik gazowy do lutowania dostępny jest w naszej ofercie. Wykorzystuje gaz MAP czyli połączenie kilku różnych składników gazowych. Umożliwia on lutowanie zarówno na twardo jak i na miękko.


Niektóre palniki gazowe na gaz MAP, które wchodzą w skład naszego asortymentu sprawdzają się także świetnie podczas zgrzewania czy też podgrzewana powierzchni i przedmiotów. Wysokiej jakości palnik gazowy do lutowania pozwala szybko i sprawnie wykonać dane zadanie, gdyż bardzo łatwo nagrzewa wszelkie materiały. Dzięki swoim właściwościom pozwala osiągnąć odpowiednio wysoką do wykonania lutowania przedmiotów temperaturę. Niektóre modele takich palników z naszej oferty posiada specjalne dysze, które można zamontować by uzyskać jeszcze większą moc lub po prostu zapewnić precyzję i dokładność pracy. Urządzenia, które oferujemy są wydajne i bardzo trwałe.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Klejenie pod wodą:  baseny, PVC, Skały, Folie, Płytki
11 Jul
Klejenie pod wodą: baseny, PVC, Skały, Folie, Płytki
Zobaczcie klej, który jest w 100% wodoodporny i nadaję się do klejenia pod [...]
Czytaj więcej
Kleje do reklamy cz.2
06 Jul
Kleje do reklamy cz.2
Druga część artykułu z przykładami elementów klejonych w firmach [...]
Czytaj więcej