Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje poliuretanowe dwuskładnikowe

W tej kategorii znajdziesz szeroką gamę klejów poliuretanowych do skutecznego klejenia i zalewania. Przemysłowe kleje poliuretanowe dwuskładnikowe stosuje się do łączenia praktycznie wszystkich materiałów, można nimi kleić zarówno między powierzchniami, nakładać pachwinowo, jak i zalewać w przypadku niskich lepkości. Poliuretan w płynie utwardzany podczas kontaktu z wilgocią z powietrza stosujemy między innymi do klejenia metali, tworzyw, kamienia, kompozytów, szkła, ceramiki, styropianu itp.

Dużą zaletą tych klejów jest ich zdecydowanie większa elastyczność w porównaniu do epoksydów, co sprawia, że świetnie sprawdzają się w pracy z elementami, które rozszerzają się pod wpływem wysokich temperatur. Co ważne, kleje poliuretanowe z naszej oferty charakteryzują się wysoką odpornością na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich, jak wilgoć, benzyna czy oleje silnikowe. Jeżeli szukasz sprawdzonego rozwiązania, które poradzi sobie w budownictwie, pracach montażowych, motoryzacji czy pracy na konstrukcjach drewnianych - kleje poliuretanowe będą odpowiedzią!

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej