Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje poliuretanowe dwuskładnikowe

W tej kategorii znajdziesz szeroką gamę klejów poliuretanowych do skutecznego klejenia i zalewania. Przemysłowe kleje poliuretanowe dwuskładnikowe stosuje się do łączenia praktycznie wszystkich materiałów, można nimi kleić zarówno między powierzchniami, nakładać pachwinowo, jak i zalewać w przypadku niskich lepkości. Poliuretan w płynie utwardzany podczas kontaktu z wilgocią z powietrza stosujemy między innymi do klejenia metali, tworzyw, kamienia, kompozytów, szkła, ceramiki, styropianu itp.

Dużą zaletą tych klejów jest ich zdecydowanie większa elastyczność w porównaniu do epoksydów, co sprawia, że świetnie sprawdzają się w pracy z elementami, które rozszerzają się pod wpływem wysokich temperatur. Co ważne, kleje poliuretanowe z naszej oferty charakteryzują się wysoką odpornością na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich, jak wilgoć, benzyna czy oleje silnikowe. Jeżeli szukasz sprawdzonego rozwiązania, które poradzi sobie w budownictwie, pracach montażowych, motoryzacji czy pracy na konstrukcjach drewnianych - kleje poliuretanowe będą odpowiedzią!

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
06 Aug
Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
Kolejna część poradnika, w której podpowiadamy jaka spawarka do plastiku [...]
Czytaj więcej
Zgrzewanie folii basenowej
05 Jul
Zgrzewanie folii basenowej
Poznaj zgrzewarkę do folii basenowe BOSITE PLAN i wykonuj zgrzew [...]
Czytaj więcej