Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Klej poliuretanowy Przezroczysty ATK PU CLEAR

Nowa, ulepszona i szybsza 2 minutowa wersja kleju poliuretanowego ATK PU 45.

55,35 zł
Brutto
1157-1
Nowy
Dostępność: Dostępny
Producent ATK KLEJE

Transparentny klej idealnie przezroczysty ATK PU CLEAR

Nowy klej ATK PU Clear to szybko utwardzany i łatwy w użyciu 2 składnikowy klej poliuretanowy. Oparty na nowej technologii nie posiada klasyfikacji H351 jak inne starsze technologiczne kleje poliuretanowe. Jego płynna konsystencja pozwala na klejenie, ale także zalewanie i doszczelnianie. Jest też na tyle gęsty, aby kleić w pionie np. dla małych i średnich elementów. Posiada bardzo szybki czas reakcji w temperaturze pokojowej, który może zostać jeszcze bardziej ograniczony poprzez podwyższenie temperatury. Dzięki elastyczności można kleić nawet duże elementy, które ulegają rozszerzalności np. aluminium+ PC.

Klejenie i zalewanie takich elementów jak:

-tworzywa typu:  PMMA, PC, PET, ABS, PVC, SAN, HIPS, PS

- drewno

- metale

- kamienie,

- szkło,

- ceramika

- styropian i styrodur


Informacje:

Opakowanie: 50ml

Typ: Poliuretan

Rodzaj: klej dwuskładnikowy 1:1

Kolor: Idealnie krystyliczny, bezbarwny.

Lepkość: 5500 cps

Czas pracy: 1,5 - 2,5 min

Czas wiązania:  55-65 min

_______________________________________


W zestawie z klejem otrzymujesz 2 miksery/ mieszadła 24 elementowe.

W celu bardziej szczegółowych informacji zasięgnij do karty technicznej.

UWAGA: Stosując dodatkowo podkład ATK PU 200 czy ATK PU 822 zwiększysz dodatkowo przyczepność do powierzchni gładkich i trudno-sklejanych.

Uwaga: 

W przypadku braku produktu, wykorzystaj wolniejszą wersję - ATK PU 45 CLR


Nasze porady w słowie, piśmie i poprzez doświadczenia, wynikają z naszej najlepszej wiedzy, mają jednak znaczenie tylko niezobowiązujących wytycznych, także w odniesieniu do jakichkolwiek praw ochronnych stron trzecich i nie zwalniają Państwa od własnych prób dostarczanych przez nas produktów, pod kątem ich przydatności dla określonych technologii i celów. Zapewniamy, rzecz jasna, bezwzględną jakość naszych produktów według zasad ogólnych warunków sprzedaży i dostaw. 

Jeśli jesteś producentem i potrzebujesz większych ilości kleju - wykonamy bezpłatne testy. Umów się także z naszym technologiem na bezpłatną wizytę! 

KARTA TECHNICZNA / PRODUKTU

ATK PU CLEAR

Karta techniczna

Wybierz lepszy wariant

Inni kupili też

 Opinie

Inni kupili też

 Opinie