Kategoria

PPO, PPO+PA

Spoiwo do plastiku PPO+PA 1kg

Plastik PPO-PA do spawania tworzyw Kolor: czarny Wykonane ze 100% granulatu Produkt Polski 1000 kg spoiwa (do wyboru pasek 8mm, lub trójkąt 3,5mm
>
184,50 zł
remove_red_eye info
There are not enough products in stock
Zobacz

Podstawowy polimer PPO wytwarzany przez sprzężenie monomerów fenolowych został opatentowany w 1964 r. przez General Electric Plastics, który wprowadził zmodyfikowane formy jako serię "Noryl" w 1966 r. Surowy PPO był drogi i trudny do przetworzenia, ale mieszanie go z polimerami, takimi jak polistyren, dawało akceptowalną równowagę właściwości. Większość odniesień do PPO dotyczy właśnie takich zmieszanych produktów polimerowych.

Tworzywa termoplastyczne PPO oferują właściwości typowych polimerów termoplastycznych i wyższych typów technicznych, np. poliwęglanów. PPO można formować za pomocą szeregu procesów, takich jak formowanie wtryskowe, wytłaczanie i wytłaczanie z rozdmuchem, kształtowanie termiczne i spienianie. Łatwość powlekania galwanicznego, malowania i spawania zapewnia szeroki zakres zastosowań.

W niniejszej kategorii prezentujemy spoiwa do plastiku PPO, PPO+PA, PPE oraz PPE+PA, które służą do spawania części i elementów wykonanych z tych materiałów. Tworzywo PPO to w zasadzie stara nazwa PPE, jednak producenci często oznaczają błędnie te tworzywa, dlatego proponujemy zawsze przetestować spoiwa.