Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje epoksydowe

Zaliczane do grupy klejów konstrukcyjnych kleje epoksydowe, to tworzone na bazie polimerowych żywic spoiwa, o szerokim spektrum zastosowań. Za ich pomocą możemy bezproblemowo skleić lub zalać większość materiałów od metali, przez kompozyty na elementach wykonanych z kamienia kończąc. Ich niepodważalną zaletą jest sam sposób działania polegający na głębokim wniknięciu w strukturę łączonego materiału.

Klej żywica epoksydowa

Dzięki temu kleje epoksydowe doskonale sprawdzą się, jako spoiwo do materiałów problematycznych, uznawanych za trudnosklejalne. Klej epoksydowy po utwardzeniu charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz chemiczną, gwarantując przy tym dobre właściwości elektroizolacyjne (w zależności od podłoża). W naszej ofercie znajdziesz całą gamę klejów epoksydowych jedno i dwuskładnikowych, przezroczystych i wysokotemperaturowych. Jeżeli szukasz uniwersalnego rozwiązania do wykorzystywania w konstrukcji maszyn, elektrotechnice, czy chociażby budownictwie, sięgnij po kleje epoksydowe!

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
06 Aug
Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
Kolejna część poradnika, w której podpowiadamy jaka spawarka do plastiku [...]
Czytaj więcej
Zgrzewanie folii basenowej
05 Jul
Zgrzewanie folii basenowej
Poznaj zgrzewarkę do folii basenowe BOSITE PLAN i wykonuj zgrzew [...]
Czytaj więcej