Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje epoksydowe

Zaliczane do grupy klejów konstrukcyjnych kleje epoksydowe, to tworzone na bazie polimerowych żywic spoiwa, o szerokim spektrum zastosowań. Za ich pomocą możemy bezproblemowo skleić lub zalać większość materiałów od metali, przez kompozyty na elementach wykonanych z kamienia kończąc. Ich niepodważalną zaletą jest sam sposób działania polegający na głębokim wniknięciu w strukturę łączonego materiału.

Klej żywica epoksydowa

Dzięki temu kleje epoksydowe doskonale sprawdzą się, jako spoiwo do materiałów problematycznych, uznawanych za trudnosklejalne. Klej epoksydowy po utwardzeniu charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz chemiczną, gwarantując przy tym dobre właściwości elektroizolacyjne (w zależności od podłoża). W naszej ofercie znajdziesz całą gamę klejów epoksydowych jedno i dwuskładnikowych, przezroczystych i wysokotemperaturowych. Jeżeli szukasz uniwersalnego rozwiązania do wykorzystywania w konstrukcji maszyn, elektrotechnice, czy chociażby budownictwie, sięgnij po kleje epoksydowe!

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej