Żywica do zalewania elektroniki KEMISPOX Z

248,46 zł (brutto)
202,00 zł (netto)
Brutto

Epoksyd do zalewania elektroniki - zabezpieczania układów elektronicznych przed wilgocią, wodą, chemią i innymi warunkami środowiskowymi.

KEM-Z
Nowy
Niedostępny
Wybierz Kolor:

Do darmowej dostawy pozostało: 300,00 zł .
Otrzymujesz darmową dostawę!
Wysyłka w 24h !

Szybka Wysyłka!

Darmowa dostawa od 300 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Zalewa epoksydowa do zalewania wszelkich układów elektronicznych które trzeba zabezpieczyć przed działaniem wody i wilgoci. Rzadka konsystencja powoduje iż klej wpływa nawet w szczeliny. Klej po związaniu zostawia lekko lepką powierzchnię którą w razie potrzeby można usunąć nawilżoną szmatką z alkoholem.

Jeżeli potrzebujesz jednak bardziej gęstego produktu to proponujemy ATK PU 5 lub 9. który także zabezpiecza i wypełnia dobrze układ jednak pozwala zwłaszcza wersja 9 na zalewanie płytek z małymi otworami nie przeciekając na drugą stronę.

Dane techniczne:

- czas pracy: 30min. (pełne 24h)

-odporność na temp.: -40 - +120

-lepkość: 300 cPs.

-mieszanie objętościowe/wagowe: 3:1

Opakowanie: 1,6 kg

Kolor: Bezbarwny- słomkowy (lekka poświata żółta) lub kolor czarny.

Uwaga: Produkt pod zamówienie.


Nasze porady w słowie, piśmie i poprzez doświadczenia, wynikają z naszej najlepszej wiedzy, mają jednak znaczenie tylko niezobowiązujących wytycznych, także w odniesieniu do jakichkolwiek praw ochronnych stron trzecich i nie zwalniają Państwa od własnych prób dostarczanych przez nas produktów, pod kątem ich przydatności dla określonych technologii i celów. Zapewniamy, rzecz jasna, bezwzględną jakość naszych produktów według zasad ogólnych warunków sprzedaży i dostaw. 

KEMISPLUS - Producent klejów dla przemysłu od ponad 30 lat. Opracował i ciągle udoskonala swoje 3 główne marki KemisKOL,(kleje anaerobowe) KemisKIT, oraz  KemisPOX, (kleje epoksydowe). Całość produkcji realizowana jest w Słowenii.

Specyficzne kody

EAN13
784046724143
chat Komentarze (0)