Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Spoiwa do plastiku PBT

Tworzywo sztuczne znajduje zastosowanie w niemal każdej dziedzinie gospodarki. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji można otrzymać wysokiej jakości spoiwa do plastiku, które pozwalają otrzymać trwałe i wytrzymałe łączenia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest jakość produktu, dlatego w naszym sklepie oferujemy najlepsze spoiwa PBT. Politereftalan Butylenu (PBT) to polimer termoplastyczny powstający w procesie polikondensacji glikolu butylenowego i kwasu tereftalowego.

Charakteryzuje się dobrymi właściwościami reologicznymi, wykazuje odporność na starzenie cieplne oraz korozję naprężeniową, a także słabe kwasy, wodę, tłuszcze i oleje. Trzeba jednocześnie pamiętć, że PBT nie może mieć styczności ze stężonymi kwasami, zasadami, czy fenolami. Spoiwa PBT znajdują zastosowanie m.in. w zderzakach i nadkolach samochodów ciężarowych, osłonach, elementach konstrukcyjnych. W naszej ofercie znajdują się spoiwa wykonane w 100% z granulatu, a także w różnych kształtach (np. pasek lub trójkąt).

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
08 Oct
BOSITE D / DL - Profesjonalne Spawarki do Plastiku
W artykule przyjrzymy się szczegółowo profesjonalnym spawarkom do plastiku [...]
Czytaj więcej
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
06 Sep
Palnik do Lutowania Miedzi - instruktaż
Przyjrzyjmy się jak wykonać lutowanie miedzi wraz z doborem odpowiedniej [...]
Czytaj więcej