Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Kleje przemysłowe

Na rynku dostępnych jest dzisiaj wiele rodzajów klei, które służą do łączenia określonych elementów i materiałów. Liczne warianty klejów znaleźć możecie Państwo przeglądając naszą ofertę. Przygotowaliśmy dla Was przeróżne rozwiązania, dlatego jeśli interesują Was kleje przemysłowe jesteście w doskonałym miejscu. W zakres tej kategorii wchodzi wiele rodzajów klejów, dlatego bez względu na to do jakich materiałów są Wam potrzebne z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego.


Posiadamy w swojej ofercie zarówno kleje do metalu jak i szkła, a także kompozytu, ceramiki czy też kamienia i wiele innych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kleje przemysłowe takie jak anaerobowe, epoksydowe, poliuretanowe, cyjanoakrylowe, UV, metakrylowe, rozpuszczalnikowe i inne. Dzięki temu, że wszystkie nasze oferowane produkty podsiadają najlepszą jakość możecie być pewni Państwo ich trwałości i odporności na różne czynniki. Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie, gdzie znajdziecie zarówno kleje na zimno jak też stosowane na gorąco.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Cięcie gorącym drutem oporowym
07 Nov
Cięcie gorącym drutem oporowym
Na rynku istnieje szereg urządzeń do cięcia na gorąco. Testowaliśmy już [...]
Czytaj więcej
5 błędów podczas klejenia tworzyw
02 Oct
5 błędów podczas klejenia tworzyw
W ostatnim artykule pokazaliśmy typowe błędy podczas spawania plastiku. [...]
Czytaj więcej