Formy dostawy i wysyłki:

Jeśli produkt jest dostępny - towar wysyłamy w ciągu 24h,

(zamówienia przyjmujemy do godziny 13-00 danego dnia włącznie)

W trosce o bezpieczeństwo Twojej paczki

Kładziemy duży nacisk na to, aby towar był odpowiednio zabezpieczony przed wysyłką.

przygotowanie-paczek-ataszek

Kurier

gls-logo

Państwa zamówienia mogą być realizowane są za pośrednictwem kuriera GLS. Dostawa w większości przypadków następuje kolejnego dnia roboczego od daty wysyłki. (wyjątek stanowią produkty, które posiadają określoną ilość dni na realizację)

W przypadku złożenia zamówienia dnia roboczego do godziny 12 i wyboru płatności za pobraniem bądź wpłacie poprzez PayU wysyłka realizowana jest tego samego dnia. W sytuacji gdy wybiorą Państwo wpłatę na konto bankowe, zamówienie wysłane zostanie po wpłynięciu należności na konto. W zależności od sposobu płatności koszty wysyłki wynoszą:

16 zł - wpłata na konto bankowe lub poprzez PayU

21 zł - płatność za pobraniem - tylko dla zarejestrowanych klientów sklepu.

Paczkomaty - Inpost

Współpracujemy także z firmą Inpost posiadającą ponad 6000 paczkomatów na terenie całej Polski. Korzystanie z nich jest proste i banalne. Wystarczy wprowadzić numer telefonu oraz kod, który otrzymujemy drogą e-mailową i na telefon komórkowy. Paczkomaty możemy również otwierać przy użyciu kodów QR, a więc całkowicie bezdotykowo !

Najważniejsze informacje:

  • Kiedy Twoja przesyłka dotrze do Paczkomatu, otrzymasz powiadomienie w aplikacji/e-mail/SMS
  • 98% paczek trafia do klientów następnego dnia. Zwykle trwa to 2 dni robocze.
  • Koszt wysyłki to 15 zł
  • Na odbiór paczki masz 48h
  • Z uwagi na ograniczone rozmiary skrytek, maksymalne wymiary nie mogą przekraczać gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm, a waga nie przekracza 25 kg.
  • Po tym terminie paczka trafia do najbliższego oddziału.

paczkomaty-inpost

UWAGA!

Powyższe koszty dotyczą zamówień o łącznej wadze do 31,5 kg. W przypadku gdy Państwa zamówienie przekracza tą wartość kolejna paczka tego samego zamówienia wysyłana jest GRATIS. Swoją paczkę można śledzić od momentu wysłania za pośrednictwem strony: https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie

Odbiór osobisty

Jeżeli życzą sobie Państwo odebrać osobiście swoje zamówienie - zapraszamy serdecznie do siedziby naszej firmy przy ulicy Głuchowskiej 27 w Poznaniu w dni robocze w godzinach 8.00-14.00. Oczywiście w tym przypadku nie ponoszą Państwo kosztów wysyłki. Płatność następuje przy użyciu terminala płatniczego (płatność kartą).

Darmowa Dostawa

Darmowa dostawa przewidziana została do zamówień powyżej 300 zł. Przy czym dotyczy zamówień po wybraniu opcji "Przedpłata".

Znajdź nas na mapie!

Dostępne systemy płatności:

 

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. (koszt 21 złotych) Tylko dla zarejestrowanych klientów.

Przelew online - PayU

Szybki i bezpieczny system płatności internetowych. Dzięki tej metodzie w ciągu kilku minut otrzymujemy potwierdzenie wpłaty i od razu możemy przekazać zamówienie do dalszej realizacji. System obsługuje ponad 40 banków i kanałów płatności. Płacisz szybko, tanio i bezpiecznie.

metody-płatności

Oferta ratalna - PayU

Raty z oprocentowaniem 0% ! Wymagane zakupy w sklepie  od 300 do 20 000 zł. Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych: Alior Bank lub mBank. PayU jest podmiotem pośredniczącym pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą.

raty-ataszek