Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Dostępne systemy płatności :

 

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. (koszt 21 złotych)

Płatność tradycyjnym przelewem

Wybierając przelew bankowy płatność realizują Państwo po zakupie tradycyjną drogą na nasze konto bankowe.Dane do przelewu:

Ataszek Sp. z o.o. Sp. komandytowa

ul Głuchowska 27

60-101 Poznań

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

97 1750 0012 0000 0000 3871 3094

UWAGA: W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.

 

Przelew online - PayU

Szybki i bezpieczny system płatności internetowych. Dzięki tej metodzie w ciągu kilku minut otrzymujemy potwierdzenie wpłaty i od razu możemy przekazać zamówienie do dalszej realizacji. System obsługuje ponad 40 banków i kanałów płatności. Płacisz szybko, tanio i bezpiecznie.


Oferta ratalna - PayU

Raty z oprocentowaniem 0% ! Wymagane zakupy w sklepie  od 300 do 20 000 zł. Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych: Alior Bank lub mBank. PayU jest podmiotem pośredniczącym pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą.

raty-ataszek


Formy dostawy i wysyłki:

Jeśli produkt jest dostępny - towar wysyłamy w ciągu 24h,

(zamówienia przyjmujemy do godziny 13-00 danego dnia włącznie)

 

Kurier

Państwa zamówienia realizowane są za pośrednictwem kuriera GLS. Dostawa w większości przypadków następuje kolejnego dnia roboczego od daty wysyłki. (wyjątek stanowią produkty, które posiadają określoną ilość dni na realizację)

W przypadku złożenia zamówienia dnia roboczego do godziny 12 i wyboru płatności za pobraniem bądź wpłacie poprzez PayU wysyłka realizowana jest tego samego dnia. W sytuacji gdy wybiorą Państwo wpłatę na konto bankowe zamówienie wysłane zostanie po wpłynięciu należności na konto. W zależności od sposobu płatności koszty wysyłki wynoszą:

16 zł - wpłata na konto bankowe lub poprzez PayU

21 zł - za pobraniem

UWAGA!

Powyższe koszty dotyczą zamówień o łącznej wadze do 31 kg. W przypadku gdy Państwa zamówienie przekracza tą wartość prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny przed złożeniem zamówienia w celu ustalenia kosztów wysyłki. Swoją paczkę można śledzić od momentu wysłania za pośrednictwem strony: https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenieOdbiór osobisty

Jeżeli życzą sobie Państwo odebrać osobiście swoje zamówienie zapraszamy serdecznie do siedziby naszej firmy przy ulicy Głuchowskiej 27 w Poznaniu w dni robocze w godzinach 8.00-15.00. Oczywiście w tym przypadku nie ponoszą Państwo kosztów wysyłki. Płatność następuje przy użyciu terminala płatniczego (płatność kartą).

Znajdź nas na mapie!