Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Spoiwa do plastiku PC

Termoplastyczne tworzywa sztuczne można formować w dowolny kształt, który zostaje zachowany po ostygnięciu materiału. Tego typu tworzywa mogą być zgrzewana i spwane, ponieważ ich łączenie następuje pod wpływem podwyższonej temperatury. Taka technologia pozwoliła wprowadzić spawanie i zgrzewanie plastiku do wielu branż i dziedzin gospodarki. Poliwęglan (PC) to jedno z częściej stosowanych tworzyw sztucznych do produkcji spoiw. PC charakteryzuje się twardością, przezroczystością optyczną, wytrzymałością, a także sztywnością. Wykazuje również odporność na promieniowanie UV.

Spoiwa do plastiku PC (w zalezności od rodzaju) znajdują zastosowanie m.in. w zderzakach, nadkolach, błotnikach, obudowach silnika, wlotach powietrza, progach, listwach bocznych, w innych elementach elastycznych, które musza wytrzymać uderzenia, owiewkach, szkłach reflektorów, szyberdachach, kołpakach. W naszym sklepie znajduje się asortyment wypodukowany w Polsce przez ATK. Oferujemy wysokiej jakości spoiwa PC, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających fachowców.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
06 Aug
Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
Kolejna część poradnika, w której podpowiadamy jaka spawarka do plastiku [...]
Czytaj więcej
Zgrzewanie folii basenowej
05 Jul
Zgrzewanie folii basenowej
Poznaj zgrzewarkę do folii basenowe BOSITE PLAN i wykonuj zgrzew [...]
Czytaj więcej