Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj

Lampy UV, ultrafioletowe, utwardzanie klei uv

W tej kategorii znajdziesz praktyczne produkty przeznaczone do utwardzania klejów. Stosujesz produkty ultrafioletowe? W takich wypadkach bardzo często można zastosować dwa zakresy światła, choć wymaga to wcześniejszego sprawdzenia. Oferowane na tej stronie lampy UV wytwarzają światło, które przechodzi przez powierzchnię, która nie jest 100% transparentna, czyli np.: mleczna/biała pleksi, barwione — dymione szkła itp. Wśród dostępnego asortymentu znajdziesz zarówno niewielki latarki, jak i lampy przemysłowe przeznaczone do bardzo intensywnej pracy.

Poznaj lampy UV do utwardzania klejów

Wybierając odpowiedni produkt, warto zapoznać się z jego dokładnym opisem. Dzięki temu dowiesz się, kiedy dana lampa może być stosowana oraz w jakim zakresie. Każdy oferowany produkt został uzupełniony o szczegółowy opis, z którego dowiesz się między innymi, jaka jest jego moc i kąt padania. Z podanych informacji dowiesz się również, w jakim czasie wybrana lampa utwardza klej. Sprawdź już dziś ofertę tego działu i wybierz wariant dla siebie.

artykuły, instruktaże, wskazówki - video blog

Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
06 Aug
Jaką wybrać spawarkę do plastiku? - część 2
Kolejna część poradnika, w której podpowiadamy jaka spawarka do plastiku [...]
Czytaj więcej
Zgrzewanie folii basenowej
05 Jul
Zgrzewanie folii basenowej
Poznaj zgrzewarkę do folii basenowe BOSITE PLAN i wykonuj zgrzew [...]
Czytaj więcej